Arkadaşlar sonu ne olur bunun?

Lisede iki ögrenciyiz. O benden bir sınıf daha yüksek. Sürekli bakışıyoruz , normalde hiç bir kıza bakmaz kafasını kaldırmaz ama ben etraftayken gözü hep bende. Bazen gizlemeye çalışıyor , fakat çok bariz.
Bazı günler görmüyoruz hiç birbirimizi. Ben bir şekilde ugraşıyorum ama sürekli yanına gitmeye , önüne çıkmaya. Arkadaşları felan da biliyor sanırım. Gördüklerinde bakıyorlar.
Bugün tam onların katındaydık yine. Koridordayken o da sınıfından çıktı. Beni gördü , aşagı iniyordu merdivenlerdeydi. Arkadaşı bir şey anlatarak aşagı iniyordu o da onu dinliyordu ama merdivende dikilerek.
Ben merdivenden yukarı çıkmaya başlayınca o da teker teker indi basamakları yavaş yavaş. O anda arkadaşı da görmüştü beni.
Çıkışta ben servisle o otobüsle gidiyoruz. Ama bugün otobüsle gideyim diye duraga yürüyordum ben de. Arkadaşları sürekli 'ooo 'felan yaptılar. Hatta durakta beklerken biri küfür etti , kafamı hafifçe döndürdüm baktım , sonra bana baktı egdi başını direk. Normalde benim gittigim yoldan gitmezlerdi ama bugün oradan indiler. Sonra giderken baktım sigara çıkarıyor. Sigara içiyormuş.
Bunun sonu ne olacak arkadaşlar? Kafam çok karışıyor ne yapmam gerektigini bilmiyorum. Gelir konuşur mu? İhtimal yürütebilir misiniz?

Güncellemeler:
güncel

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• belliki utangaç, sosyal medyadan iletişim kurmayı dene, olmazsada bırak gitsin özgüveni düşük bence, seni koruyamaz böyle tipler, biraz ayağını yere sağlam basan erkeklerle takıl

1|0
    0|0
    • ben atayım diyorsun ilk adımı , iyi de bir sınıf büyük , korkuyorum dalga konusu olurum diye.

• yok bence ilk adımı falan atma gözgöze geldinmi tebessüm et sadece, gelmesi gerekir, gelmezse unut onu, cesaretsiz mıymıntı bir tiptir uzak durman yararına olur :)

• tamamdır teşekkürler. =)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...