Karşı cinsin en komik olduğu durumlar nelerdir :D?

Ben kızlarda topuklu merakını anlamış değilim. Ayrıyeten kısa boylu kadınlar topuklu giyince cok komik oluyor :)
Sizin nedir?

Güncellemeler:
eveet bu kadarmı ya :D

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kendini cem yılmaz sanan geri. zekalılar 😂 yaaa espirimi yaptın sennn
    Ha bide arabada müziğin sesini son ses yapıp hava atanlar😒 kızlar aşık oluyo saten size demi öyle sanıyosunuz 😂
    Ha bide düşük bel pantolon kavramını yanlış anlayıp ta kalçalarının altına kadar indirenler
    Bak bunu söylemeden edemicem o saçları azcık indirin be benden uzun saçları var hala dikmeye çalışıyolar
    Alınmak gücenmek yok :) hepimiz insanız :)

0|0
    0|0
    • Cem yılmaz değilim ki ben bu sadece bir soru. Ayrıyeten hakaret etmene gerek yoktu. Ki bunu saklanarak yapman çok komik...

• Kendini cem yılmaz sanan geri. zekalılar yaaa espirimi yaptın sennn '' bana diyorsun sandım ben ya :)
      Teşekkür ederim görüş için o zaman :)

• Haa yok sana değildi ya :D yani onlara hitaben benim kurduğum cümleydi :D önemli değil

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bebek severken falan çok tatlı oluyorsunuz beyler, biraz komik ama çook tatlı ♥♥♥

0|1
    0|0
  • Çocuğun biri arkaya bakmaya çalışırken bebek arabası kaldırım arasında kaldı arabaya çarptı sonra kadına telefona bakıyodum dedi :D:D

0|0
    0|1
  • DÜŞMESİ :) acayip güleriiim :)

0|0
    0|0
    • Ayy bide kesıstigin kızla bakışırken düşmek. Of of of diyom

• he yaa :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Karin agrilarinin nedenini sordugumuzda, sakliyorlar. Biz de maloskiyiz, anlamiyoruz zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...