Savaş varken ÇOCUKLAR ölürken derdinizin ''sizce benden hoşlanıyor mu'' olması nasıl birşey?

çok merak ediyorum nasıl bir duygu? zaten yayınlanmayan zaten saklanılmaya çalışılan bir savaşa birde kendinizce kör sağır olmak nasıl bir duygu arkadaşlar?
tek derdinizin sizce benden hoşlanıyormudur , bekaret, cinsellik , mast malzemesi olması?

ilginç geliyor merak ediyorum.. diyeceksiniz ki ''ama onlar pkk ama onlar bilmem kim ama onlar bizim askerimizi vurdu '' ya da tam tersi vs vs..

bugün savaş iktidar siyasetidir, savaş tamamen siyasidir.. peki ya ölen? muhtemelen görmemişsinizdir cizreden mesaj atan gencin ''batıdan konuşmayın sadece ne olur cizredeyiz yardıme gelin'' sözlerini..

onu nasıl etkilerim - sevgilinizin olmaması durumu şeysi benceleri okuyup alkışlıyorsunuz ''mikemmel! şukela! emeğine sağlık çok başarılı bir bence olmuş'' üstteki yazıyı görmeden sadece aşağıdaki yorumlara baksam oha atomun parçalanma evresini anlatmış diyeceğim..

ÇOCUKLAR ÖLÜYOR arkadaşlar ama kürt ama türk ama laz! çocuklar ölüyor.. sizi bizi kurtaracak geliştirecek 15 sene sonra ekonomist olacak çocuklar bugün ölüyorlar.. nereye kadar sürecek bu sessizlik?

ya da nereye kadar başkalaştıracaksınız ''ama o suriyeli ama o kürt'' nereye kadar.. şanlı türk ırkı! sanmayalım ki bizler de birgün aynı kılıçtan geçmeyeceğiz..

bugün acaba benden hoslanıyor mu dediğiniz adamlar/kadınlardan olan çocuklarınızı öldürecekler belki de onlar..

2-3 nesil boyunca nefret görmüş gam görmüş itilmiş toplumda dışlanmış çocuklardan size yarın öğretmen olmasını beklemeyin.. sizi yarın kırmamasını kökünüzü kurutmaya çalışmamasını beklemeyin..

aynı siz aynı ben gibi herkesin haklı nedenleri olacaktır.. ama ne için? sarmak bütün olmak için mi yoksa belki sizi, beni, belki lazı; bir kısmı başkalaştırmak temizlemek için mi...

işte bu bizim elimizde.. siyasi partı kafasıyla düşünmeyin sakın çünkü ozaman çok yanılırsınız sadece doğanın verdiği en zeki olma yetisini vicdanınızı kullanın..


0|0
26

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

  • Şimdi cocuk die üzüldüklerin yarın birgün basımızı ezmeye çalışacak bu kadar takılmayın

    0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...