İyilik yapip karsiligini gorememek?

Bir insanin en zor zamanlarinda maddi manevi yaninda oldum kimse yokken ben vardim bir iki kez degil hep boyle. ona sayilamayacak kadar fedakarlik yaptim bazisi bana pahaliya mal oldu yinede sesimi cikarmadim mutlu olsun istedim. o kadar canım acıyorki kendisine hic bisey yapmamisim hatta kotuluk yapmisim gibi davraniyor. Ne demisler ne kadar fedakarlik yaparsan yap gün gelir adı yapmasaydin olur. Aynen boyle yapmasaydin diyor. Hakkimi helal etmek istemiyorum cok deger vermeme ragmen ne yapmam gerek yediremiyorum kendime

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapacak bir şey yokki ne yapılabilir? insan olsa zaten görür yapılanları ve yok saymaz. ne yazıkki bir çok insanda var bu huy. sen yıllarca sırtında taşı bir kere indir yere senden kötüsü olmaz. yazık... insan böyleleri yüzünden hayatındaki herkes aynı olacakmış diye korkuyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biseyi yaparkan once Allah icin yapacaksin kul icin yapma onlar zaten nankorler bilmezler. Allah bilsin diger tarafta odullendirecek elbet bunu karsiliksiz kalmaz digerinin sadece sana borcu olur obur tarafta. hakla gelme Allahin yanina kul olarak baska sey demem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyilik yapıp karşılık beklemek? Karşılığını görürüm diye iyilik yapıyorsan zaten iyilik değil ticarettir o.

0|0
    0|0
    • karsilik beklemiyorum eskisi gibi olsa yeter cok cok kotu davranmaya basladi dusmaniymisim gibi

• Beklentiler azizim
    Ebemizi miktiler!

0|0
    0|0
  • Denize atamamak..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İyilik yap denize at demişler karşılıklı iyilik iyilik değildir bence

0|0
    0|0
  • Iyilik yapip karsilik bekliyorsan bu menfaatdir

0|0
    0|0
  • İyilik, karşılık görmek için yapılmazki, karşılık bekleyerek yapılan iyilik de, iyilik olmaz.

0|0
    0|0
    • karsilik beklemedim o yaptiklarimdan sonra cok kotu davranmaya basladi eskisi gibi degil.

Yükleniyor...