Yardıma ihtiyacım var?

Hukuk fakültesi 3. Sınıf ogrencisiyim unv ye basladigimdan beri bir kurumdan 250 tl burs aliyordum birde kyk bursum vardi anneme yük olmadan kendimi idare edebiliyordum ama bu sene kurumdan aldığım burs şartlarını degistirdikleri gerekcesiyle kesildi, bende çok zor durumda kaldım ve gec açıklandığı için sonuclar baska burs basvurusu yapamadim lütfen yardımcı olacak birileri varsa mantikli olarak yazsinlar :( çalısma imkanim yok derslerim zor. geri ödemeli burs dahi olsa alırım calistiktan sonra oderim :( ama su an calisamiyorum ve çok zor durumdayim..

Güncellemeler:
Yazın bir avukatin yaninda calistim evli yasini basini almis bir adamdi onunda niyetinin iyi olmadigini anlayarak işten cikmistim.. Kadinin is hayatindaki yeri o kadar zor ki calismak için kılı kırk yarmam gerekiyor arkadaşlar biz erkekler gibi istedigimiz yerde hemen işe giremiyoruz. :(

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben de tıp 3 te okuyorum, nereye başvursam burs vermiyorlar, geri ödemeli burs ben de aradım bulamadım internette falan araştırdım saçma sapan şeyler yazıyor yani alakasız
    tavsiyem en iyi gidebileceğin yerler avukatlar, hocalarının kurduğu vakıflar varsa onlar bir de memleketinin derneği veya vakfı, bunlar büyük olasılıkla burs veriyor, ailenin durumunu anlatırsan gözardı etmezler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Part time olarak iş başvurusu yap. Derslerin de zor değil.

0|0
    0|0
  • Nr yapalim?

0|0
    0|0
  • Sana iş bulabilirim yapabileceğim en büyük yardım bu olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...