Yozgatlı vs Adanalı :D?

Hangisi daha yobaz sizce :)

Hangisi daha yobaz sizce :)

• Yozgatlı
    71% (12)50% (16)57% (28)Oy Ver
  • Adanalı
    29% (5)50% (16)43% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• bu soruyu soran yobaz. o kesin. Memleketime laf yok.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yobazlik eee insanlik onemli degilmi? Eskiden belki yobaz olabilirlerdi koylerde felan ama artik yobazlik diye birsey kalmadi canım . Yozgata laf soyletirmem, görgü , mutevazilik, hanim hanim , misafir perver, cömert, ailesine duskun, gelin damata duskùn olan yozgatlilar anadolunun insâni baska ve iyikid3 anadolunùn insaniyim !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadaşlar bu kızın adanalılara garezi var benden söylemesi. sanırım bu 6 veya 7. sorusu adanalılarla ilgili

2|0
    0|0
  • Bu soru yanlış sorulmuş Adanalı ve Yozgatlı insanlar yobaz değil onun yerine Konya ile başka şehiri kapıştırmalıydın

0|0
    1|1
  • İle göre yobaz ya da değil diye sınıflandırmak olmaz.. Yobazlık şehir değil kişilik olarak denilebilir.

1|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • Bu ne diyo ya

1|1
    0|0
  • Yanlış bir karşılaştırma olmuş, Adana kozmopolit karışık bir şehir, Yozgat daha sade, ayrıca yobazlık neye göre kime göre? Heryerde kişiye göre değişen yobazlıklar olmuyor mu zaten..

1|0
    0|0
  • sen daha yobazsın muhtemelen

0|0
    0|0
  • Adanada yobazlik gormedim

0|0
    0|0
  • adana

0|0
    0|0
  • İkiside değl

0|0
    0|0
  • Ben adanalıyım siz taa nerelerden bakarak Adanayı ne sanıyorsunuz allah aşkına?

0|0
    0|0
  • Yozgat açık ara

0|0
    0|0
  • Yozgatlıyım yobaz değilim. Üstüme bile almadım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hangisi daha Yobaz?

Yobazlık memlekete göre değişkenlik göstermez ; aklına hiç gelmeyecek memleketlerde ne insanlar gördüm aklın hayalin almaz.

İnsanları memleketlerine göre değil , düşüncelerine göre yobazlıklarına karar veririm.

0|0
    0|0
  • :D ınanamıyorum

0|0
    0|0
  • kayseriyle başka bir şehri kapıştırmalıydın bence

0|0
    1|1
  • yozgatlı

0|0
    0|0
  • adana adana adana merkez patlıyo herkes