Yilbasinda insanlarimiz neden sapitir?

Arkadaslar sizde biliyosunuz ki yilbasi yahudilerin bayrami neden yahudiler gibi kutlayanlar var neden musman gibi davrananlarimiz cok nadir

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• gereksiz işler işte, paganizme dayanıyor bu kutlamalar,

1|0
    0|0
    • Gereksiz olduguna katiliyorum

• bir de sadece bu hayatımız yok, ahirette ki hayatımızda, müslümanlara yakışan işler yapmış olmamız gerekmez mi, en azından başka dinlere mensupların yaptığı işlere ortak olmasak...

En İyi Kız Görüşü

• Muslumanlar bir tek ramazan'da musluman gibi davraniyor topluca. O zaman da sapitan kalmiyor. Olayin icmekte bittigini zannedenler yaniliyor; agziyla icmeyi bilmeyenlerin geneli bir ay boyunca ickiye dokunmayinca o ay huzurlu geciyor... Anlayabilene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şu din ayrımcılığını kaldırıp o günün mantıksızlığını konuşsak daha iyi olur. Yeni yıla girince ne oluyor, hiçbir şey. Kutlamanın bir anlamı yok ama insanlar eğlence delisi olduğu için kutlamak istiyorlar.

0|0
    0|0
  • Hristiyanların bayramı 24 aralık noeldir 31 aralıkta bütün dünya yeni yılı kutlar

1|0
    0|0
  • Kendimi mescide kapaticam

0|0
    0|0
  • Yilbasinin ne oldugunu bilmiyorsun daha. Kalkmis bir de ahkam kesiyor.. safi cehalet..

0|0
    0|0
  • tembellikten ve islam uygulamalarının hiç biri doğru uygulanmadığından

0|0
    0|0
  • ben de kutlamıyorum ama kutlayana da sapık gözüyle bakmıyorum isteyen kutlar istemeyen kutlamaz tasası bana düşmedi

0|0
    0|0
  • Amerika öyle istiyo

0|0
    0|0
  • Tatlı su müslümanları

0|0
    0|0
  • yılbaşı bayram değil. bayram olan noel. yılbaşı ile noelin farkını hala öğrenemediniz.

1|0
    0|0
    • Ogrenemezdiniz derken ben soruda ornegini verdim isteyen istedigini yorumlar

• yok ya ne yahudisi hinduların bayramı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yılbaşı yahudi bayramı değildir noel hristiyanlığın özel bir günüdür onlar isanın doğumunu kutlar bizde yıl başını kutlarız önce fark bilmek lazım yılbaşı kutlamak günah değildir çünkü sen gelen yeni yılı kutluyosundur ayrıca isada bir peygamberdir hani müslümanlıkta saygı vardı?

0|1
    0|0
  • Yılbaşı bir bayram değil. Sadece yeni yılı kutluyoruz eğleniyoruz. Dinle bir alakası yok durumun bence

0|0
    0|0
  • İnsanların eğlence anlayışı sapitmak olmuş...

0|0
    0|0
  • Ona bakarsak @necoss giyimde de sapıtıldı. Yalnızca yılbaşı değil her gün oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...