Ağlıcam insan bu kadar horlayabilir mi ya?

Bu nasıl bir horlamadır ya yan dairenin yatak odası benim odamın yan tarafında heralde adam bir horluyor yemin ederim odamda uyuyamıyorum su içmeye kalkmıştım lanet girsin uyuyamıyorum ya bu nasıl bir horlama sanki but var adamın burnunda karısı çocukları nasıl uyuyor acaba ya

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• gündüze isyandır o horlayış :D

1|0
    0|0
    • Böyle isyan mı olur ya çin işkencesi gbi

• Sence bunu karısının farketmesi gerekmez mi doktor diye bişey var

• Bu durumda genelde eşler (annelerimiz yaşında eşler, eskiler) kabullenirler ses çıkartmazlar. Çıkartsalar bile kocaları kabulenmez ve o meşhur klasik cevabı verir, " ben horlamam" :D ve eşleri bir süre sonra pes eder.. Bu kadar çok horlayan insanlar da genelde eşleri iyi uyumazlar, uyuyamazlar.. Mümkünatı yok zaten..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Zilini çal ve kaç.

1|0
    0|0
  • Vah vah garibim, ufacik odada 4 kisi kaliyoruz 3ü ağır horluyor. Artik öğlen yatiyorum mecbur.

Eczaneden kulak tıkacı al.

1|0
    0|0
  • Hayrına Breathe Right Burun Bandı al beş on paket. Aynı anda yirmi otuz tane yapıştırsın burnuna anca keser. 😅😅

1|0
    0|0
  • ya aslında bunun bir çözümü var mı bende herzaman değil ama arada çok kötü horluyormuşu evdekiler öyle diyor bir keresinde telefona kaydetmişler dinlettiler çözümü varmıdır acaba

1|0
    0|0
    • doktora gidin tedavisi var diye biliyorum

• sanmıyorum doktora görünmekte fayda var büyük ihtimal nefes kalnnallarında bişeyler oluyor horlayanların psikolojik olsa hepimiz horlardık zaman zaman

• sağol teşekkür ederim

• Başka sesler duymadığın için şanslısın:)

1|0
    0|0
  • koptum ya böyle şeyler ciddi oluyor yurtta falan kalırken de bu durumları yaşıyodum :))

1|0
    0|0
    • oluyor tabi sabahın köründe uyuyamadım snra kalktım okula gittim

• seni cok anlıyorum ya bende uyuamıyordum titiz birisiysen ben gibi deli olursun odanı değiştir kapıları kapat :)) iğrenc ya :)

• Alismislar dememki. Asil horultu sesini duymazlarsa uyuyamazlar. Saka maka bir yana kotu bir durum ya. Ben de en ufak bir seste uyuyamiyorum

1|0
    0|0
  • Adamı başka odaya atmışlar bence 😄

1|0
    0|0
  • Ailesi alişmiş artık sende katlanacaksin yapacak bişey yok

1|0
    0|0
  • bayağı bir isyanlardasın sen ya

1|0
    0|0
  • pancar motoru gibi :D

1|0
    0|0
  • Gülümseyerek okusam da berbat bir durum Allah yardımcın olsun :)

1|0
    0|0
  • kuzum sende kulağına pamuk tıka ya da kulaklık tak

1|0
    0|0
  • Onlara muzik gibi gelir alismistir onun ailesi

1|0
    0|0
  • ne biçim bina orası kağıttan mı?

0|0
    0|0
  • Horlayan horlar

0|0
    0|0
  • kocan inşALLAH o familiyadan olmaz

0|0
    0|0
  • walla bacım horlama neyse de adam eğer gece iş tutacak olursa günaha girip duş almak zorunda kalırsan kötü hava buz gibi hasta olursun yeminle.) ( espiri tabiki ama sende onu rahatsız et ben olsam öyle yapardım )

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey olduğunda duvara tekme at.

0|0
    0|0
  • yan daireden genelde başka sesler gelir ama bu horlama sesiyle derin bir nefes al ve hemen o odadan uzaklaş :)

0|0
    0|0
  • yalana bak

0|0
    0|0
  • Onlar yaramazlık yapınca da sesleri duyulur o zaman :)

0|0
    0|0
    • Hemen aklın oraya çalışsın ztn pis sapık

• Off alın bunu burdan ya kendini ifade edemeyip küfrü basan aciz

• ya malak bir insanın eşiyle ilişkiye girmesi sapıklık mi doğal olarak onun da sesi gelmesi gelir diye söyledim

• ulusa sesleniş :) :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...