Ben mhpliyim bir kızdan hoşlanıyorum ama alevi kökenli erzincanlı yani türkmen alevi sizce olurmu bu iş?

Evet çok tatlı bir kız ama erzincanlı ve alevi olduģunu öğrendim aslında çokda önemli değil ama sorun olurmu ikili ilişkide sizce?

Güncellemeler:
Devam
Hhhh

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşk varsa en önemlisi saygı ve anlayış varsa olur rabbim kısmet ederse

0|1
    0|0
    • inşalah benim ćok hoşuma gitti kız böyle daha efendi daha naif dikkatimi çekti hayır demiycektir bana zaten bu arada üniversitededen yani kız

Kızlar Ne Diyor 2

• Alevi yüzde yüz TÜRKTÜR ! üstelik Alevilerin yolunu iyi bir bilenden dinleyip anlasan yolları bizden de doğru bir yoldur ! kısaca değinmek gerekirse biz peygamber torunlarını şehit eden Muaviye'nin yolundan giderken onlar peygamber soyundan Hz. Ali'nin yolunu tutuyor... mantıken yanlış bir yolda değiller ama tabi onlarda da bizim gibi bazı sapkınlar yolu bozmuş.. bu ınsanlardan bizde de var değil mi? onlarda müslümandır bunu unutma ben namaz kılan Kur'ân okuyan camiye giden Alevi bile tanırım.. hepsi bir değil... Mezhepler dinleri anlamak için oluşturulmuş kişilerin öğretileridir... Ebu Hanife'de İmam Şafi'de peygamber değildir o zaman demek oluyor ki mezhepler çok da gerekli değildir.. ortak olan tek şey islamdır unutma.. bende Türkçü ve ülkücü düşüncedenim.. benimde Alevi arkadaşlarım var.. inan bana bu insanlar yanlış değil.. yanlış olan mezhepler uğruna cinayet işleyip aşılmaz kıstaslar koyan saçma he geri kafalı İslam'ın gerçek öğretilerinden uzak insanlar... (mezhep liderleri için söylemiyorum bunu tabi onlar sadece dini kolay anlaşılır kurmak için öğretiler sunmuştur. mezhep diye isim koyup ona göre ibadet edenler bizleriz) umarım açıklayıcı olmuştur...

0|0
    0|0
    • Senin yorum yapmanı bekliyoduk açıkçası umarım bu iş olur artık yalnız kurt olmaktan bıktım valla

• Saol ya bu sitedeki tek dostumsin kardeşimsin:)

• yaşasın Bozkurt kardeşliği :)

• O iş olmaz...

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Önemli olan içinin güzel olması. İnancı, nereli olduğu, ırkı önemli değil

0|2
    0|0
  • Mutlaka sen sorun yapmadan aileler yapabilir başlamadan iyi düşün ailenide hesaba kat kardeşim

0|0
    0|0
  • Aleviler kimseyi hor gormez kardes kendinizle karistirmayin

0|1
    0|0
  • Olmaz kardeş uzak dur

0|0
    0|2
Yükleniyor...