Odadakilerin seslerini duymak istemiyorum?

Vıyak vıyak seslerini anırmalarını duymak istemiyorum yurtta kalıyorum sabahın köründe uyandırıyorlar tıkaç alıcam öneriniz var mı gitti gidiyorda gördüm ama hangisi en iyisi bilemedim yda başka bir oneriniz

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vıyak vıyak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yurt sahibine şikayet et

0|0
    0|0
    • Adam paragozun teki daha geçen kavga ettik odamı değiştircm dedim bir suru bahaneler filan kimse beni anlamıyor

• Aynen daha geçen gün yine kavga ettim kaç gündür uyuyamıyorum stress yaptım ama bilmiyorum şu an odadan gidersem sevinecekler gerizekalıları sinir etmek istiyorum

• ya sende onlar uyurken yapacaksın aynısını o zaman... kimsenin lafınıda dinlemeyeceksin

Erkekler Ne Diyor 7

• eczaneden al kulağına uygun rahat gelen

0|0
    0|0
  • Arkadaş sen neden kendini rahatsız edeceksin, söyle yönetime gerekeni yapsın, orası kimsenin babasının çiftliği değil sonuçta

0|0
    0|0
    • Ne diyim ya orslar inadına bağırıyor değişik değişik anırıyor ben gıcık oluyum diye sabahın köründe sesler filan ama kimseye inaandıramıyorum.

• Özeel çok teşekkür ederim duşunuyordum ama tam bilmiyordum

• Yani sonuçta, bende öğrenci iken, ilk sene yurtta bana gürültü yapmayacağıma, yaparsam taksitleri ödeyip yurttan çıkartılacağıam dair sözleşme imzalamıştım, gürültü yapan arkadaşlarında aimzalamıştır.

Dediğim gibi kendi yaşantından ödün verme, hakkını ara ucu kime neye dokunursa dokunsun hakkından vazgeçme, haklı olan sensin ve gerekeni yapmak zo run da lar

• Eczaneden kulaklik al

0|0
    0|0
  • gürültü önleyici daha tıbbi şeyler de satılabiliyor, araştır istersen, tıkaç da olabilir. çok zor olmalı, üzüldüm senin için.

0|0
    0|0
  • Sabah namazına mı kaldırıyorlar, şikayetin ne?

0|0
    0|0
  • Viyak viyak napiolar daha bu saatte

0|0
    0|0
  • Ben olsaydım başlamıştım şimdiye mast yapmaya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Var oyleleri bende tam dersi gece bağıryorşar gunduzde ben uyanıyorum bağırmak istiyorum ama vazgeçiyorum

0|0
    0|0
    • Aynen yemin ederim aynen gerivazgeçiyorum bırak onların yaptığı saygısızlığı sen yapma diyorum içimden

• kulanklik takabilirsin.

0|0
    0|0
  • Uyar, konuşmadan çözemezsiniz.

0|0
    0|0
  • tak kulakligi müzik dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...