Uykusuzluk derdi!? o kadar yoğun ki hayat!!! İşten eve geldikten sonra ne kadar yorgun olursam olayım evde geçirdiğim vakit ve kendime ayırdığım zaman yeterli olmuyor. Sorun zaman yönetimimde mi yoksa uykusuzluk günümüz hastalığı olarak tüm insanlığı peşinde mi sürükleyecek 😑 uykusuzluğa deva nedir ki acaba 😶

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Öcelikle çalışma saatleriniz ve şeklinizle alakalı bilgi verseydiniz zaman yönetimi konusunda bir şeyler söyleyebilirdik ama malesef bbiraz farazi konuşcaz. Eğer kişisel zamanınız size yetmiyor ve bunu tamamlamak için uyku saatlerinizden çalıyorsanız bu sizin kendinize değer verdiğinizi gösterir, ayrıca zamanı neyle harcadığınız da önemli bir konudur tabi...

0|0
    0|0
    • Avukatım ve çalışma saatlerim 9-19.00 arası. Adliyelerde olan inanılmaz koşturmaca insanı yıpratıyor. Bu yüzden eve gelince önce kafamı boşaltmak sonra hukukla ilgili birkaç makale veya kitap okumak ardından yine bir kafamı dağıtma seansı şeklinde geçiyor :) uykusuzluk da yarına uyumadan ulaşmak için benim seçtiğim kendimi mutlu etme yöntemi sanırım :)

• Açıkçası çalışma saatleriniz ve şartlarınız biraz ağır ve bu yüzden de kişisel zamanınız biraz az. Uyku bir alışkanlıktır, az uyumaya alışırsan az uyursun çok uyumaya alışırsan çok uyursun. Başarılı olmak, alanında iyi olmak güzel şeyler ama benim için hayatımdan daha değerli değiller. Siz bu şekilde mutlu musunuz bilemem ama ben olamazdım...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...