Genç Parti ve Cem Uzan'ın dönüşü sizce ülkede neleri değiştirir?

Arkadaşlar hatıralarsınız ya da hatırlamayanlarınız için çok kısa bahsedeyim. Bu ülkede bir zamanlar Genç Parti vardı ve çok kısa sürede yüksek derecede bir oy oranı almış fakar ardından genel başkanı hakkında bir çok dava açılmış ve sonucunda genel başkanı Sayın Cem Uzan ülkeden ayrılmak zorunda kalmıştı. Tam 13 yıldır da ülkemizde değildi. Sayın Cem Uzan aldığı bir kararı sosyal medyadan duyurdu ve 14 Şubat 2016 tarihinde kongre dedi. Sizce Genç Parti bu ülkede bazı şeylerin değişmesine vesile olur mu?

• Ülkeye kesinlikle katkı sağlar Akp daha dikkatli olur
    17% (1)38% (5)32% (6)Oy Ver
  • Akp iktidarının sonu olur.
    17% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Akp nin ekmeğine yağ sürer ana muhalefetin oylarını böler.
    0% (0)23% (3)16% (3)Oy Ver
  • Ne Akp yi ne muhalefeti takar tek başına iktidara gider.
    17% (1)8% (1)11% (2)Oy Ver
  • Ülkeye hiç bir katkısı olmaz.
    49% (3)31% (4)36% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncelleme

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Adam doymuş paraya hic değilse oy veririm belki, rte bir yolunu bulur adamı sepetler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ülkeye hiçbir katkısı olmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek başına iktidar olur. Yersen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• neden su anda geliyor acaba cemaat bu defa uzanimi deneyecek acaba diye dusunmedim degil. mhp ve chpden istedigini alamadi. malum. bu sefer yeni bir parti
    icine eski. birkac siyasetci konu biter :) ama basarili olurlarmi onu bilemiyorim

0|1
    0|0
    • Aslıa bakarsan benim aklıma tam tersi gelmişti. Acaba akp özellikle mhp deki değişimi görmüş ve anamuhalefet güçlenebilir endişeyle tekrar ülkeye dönmesini istemiş olabilir mi diye düşündüm. Çünkü A haber kanalında yaptığı konuşmalar saki akp lehineydi (ana yanlış da anlamış olabilirm)

• akpye sirin gozukup sag gosterip sol vurma. durumlari var gibi

• Her iki şekildede eğlenceli olacağına eminim. Siyasette güzel bir renk olur :)

Yükleniyor...