Yalnızlığa iyi gelecek sosyal tavsiyeler & kendini ikna etme önerileri?

Antisosyal biri olarak söylüyorum sonsuz can sıkıntısı ve evden çıkmama ısrarı nasıl ortadan kaldırılır?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• dışarı çıktıgın saatleri çok çok degerlendireceksin

0|0
    0|0
    • Çok çok değerlendirmek için o vakti kıymetli kılacak bir muhabbete de ihtiyaç oluyor. Muhabbet edecek bir insanı kamil olmayınca da eve kitaplara takılıp kalınıyor 😊

• Yakın olsaydık takılırdık muhabbet ederdik can sıkıntından eaer kalmazdı 😀😀

Erkekler Ne Diyor 6

• Öncelikle evden çıkmama sebeplerin önemli; ama çıkmak için sebep arıyorsan, ilgi alanına göre birçok sebep bulabilirsin. Tiyatro oyunculuğu, müzik kursları, ev yemekleri kursları vb birçok seçenek var.

0|0
    0|0
    • İlgi alanı Olarak uzun seyahatler ve o güzel seyahat yazılarını okuyup plan yapmaktır. Ama biteviye şu zamanlarda yaptığım tek şey çalışmak ve o seyahat planları için para toplamak, Daha çok okumak... Haftasonu da haftaiçi koşturmacası neticesinde perte çıkmış zihnimi yatağa gömüyorum :/ hoş değil yine de eve kapalı kalmak... Para dediğin ne zor biriken bir şeymiş arkadaş 😊

• Çoğu hayat para yüzünden heba oluyor. Biriktirmeye bir şey demem ama biriktirmek için kendini çok fazla yıpratmamalısın. Hayat geçip gidiyor ve bir daha eline geçmeyecek zaman denilen şu ağır aksak ilerlediğini sandığımız ama olabildiğince hızlı ilerleyen şeyin değerini bilmelisin. Tatil mi? Bence en kısa zamanda küçük bir tatil turuna katılmalısın :)

• kış mevsimi biraz bunu yapıyor öncelikle.. evden çıkmıyorsan sende eve çağır.. çok dert edilecek bir şey değil

0|0
    0|0
  • Çıkma ev de iyidir kendi dünyanı kur

0|0
    0|0
  • spor kesinlikle

0|0
    0|0
  • Evde cin görürsen 😂

0|0
    0|0
  • beni tanısan