Varsa bir duanız alırız?

Dualarımın kabulü için bana dua etseniz bende size dua etcem valla bak hadi mümin kardeşlerim :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Amin vesselatu vesselamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi vesahbihi ecmain, Amin YaRabbel alemin bu gecenin yuzu suyu hürmetine ellerimizi sana actik bizleri geri cevirme, bizler ki aciz kullarız yalniz sana itaat eder yalniz senden isteriz, YaRabbi sen İslami ve Müslümanları koru, Ülkemizi devletimizi her türlü beladan kazadan düşmanin azabindan koru, Allahım hamd da sana sükür de sana sen ol deyince olduransin bizlere de ol de ki ıslah olalım tövbe edelim mahşer gününe alnımızın akıyla çıkalım, İlahi Yarabbi sen dertlilere deva hastalara Şafi sıfatınla şifa et, dünyada ne kadar zülm gören müslüman kardeşimiz varsa sen onlara yardım et, yardım etmeyi de bizlere nasip et, Allahım düşmana fırsat verme , bizleri İslam aleminin neferli eyle ki İslamı yüceltmek bizlere de nasip olsun, Allahim sen anamizi babamizi ve bütün müminleri bağışla, sen sonsuz rahmet merhamet sahibisin bizlerin de gunahlarini affeyle, ölmüslerimize rahmet eyle, sağ olanları ıslah eyle, Ya İlahi bizleei cennetine nail eyle, bizleei şeytanin şerrinden vesveselerinden koru, bizlere nefsimizle mücadele gücü ver, Ya Rabbel Alemin dilimizden Kur an ı gönlümüzden imanı eksit etme, bizleri ve bütün inananları bağışla, şüphesiz sen işiten ve dualarımızı kabul edensin.. Amin amin amin Ya Rabbel Alemin.. El Fatiha..

1|0
    0|0
  • Kimin başına çorap örmek için?

1|0
    0|0
    • Töbe mutluluğum için istiyorum hemnde kotu anlasiliyoruz *-*

• Allah gönlündeki bütün hayırlı dualarını kabul eylesin. Bu yazıyı okuyan ve (Her ne içinse) dua eden herkesin de Rabbim dualarını kabul etsin. Benim dualarımın da kabulü için bana dua edin lütfen. Kandiliniz mübarek olsun...

1|0
    0|0
  • allah dua nı kabul etsin

1|0
    0|0
  • Rabbim gönlünde ne varsa onu hayra çevirip sana ailene ve biz bütün müslümanlara nasip etsin inşallah :D

1|0
    0|0
  • ediyom şu an sende et

1|0
    0|0
  • Allah herşeyi gönlüne göre versin.

1|0
    0|0
  • Ettim, Allah senden razı olsun

1|0
    0|0
  • Allah gönlüne göre versin dualarin kabul olsun