Neden insanlar büyüdükçe ailesinden kopma arzusuna kapılır?

Oysa ne zorluklarla büyüyormuşuz meğer. İstemezdim oğlumun benden ayri olmasini üniversit okuyacaği zamn hangi ildeyse gider yerleşirim abartırmiyim sizce?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bence özgur birakmak gerek cocuklari birakmalisin ki geri sana donmeli baski uygularsan eger dahada uzaklasir

1|0
    0|0
  • Ben kopmak istemiyorum ya , bencede kopma derim. Arkadaş ayağına her türlü pisliğe bulaşabiliyor insanlar

1|0
    0|0
  • Sanırım bu doğanın bir gerçeği... Özellikle erkek bireyler ayrılıyor... hiç bir aslan cita Leopar gbi bir varlığın anne babası ile hayatını sürdürdüğünü görmedim ancak dişi varlıklar biraz daha ailevi bireylere bağlı yaşam sürdürüyor. Insan oğlu da maddi bağı yok denecek kadar az olsada gönül bağını koparmaz inşallah

1|0
    0|0
  • Sacma birşey

1|0
    0|0
  • Yalnız olunca mutlu olacağını sanar

1|0
    0|0
  • hayır tabiki ana yüregi haklısın

1|0
    0|0
  • Özgürlük düşüncesi ağır gelir

1|0
    0|0
  • kendi hayalleri yapmak istedikleri hedeferi olduğu için olabilir.

1|0
    0|0
  • abartıyosun bence

1|0
    0|0
  • Abartırsın.
    Ben bir baba olarak, erkeklerin üniversiteyi ailesinden uzakta, kadınların ise ailelerinin yanında okuması taraftarıyım.

0|0
    0|0
    • Anne olarak erkek kız diye ayrım yapamiyoruz malesef daha duygusal olarak yani istemezdim açıkcası yediği içtiği giydiği hep kontrol altında olsun isterim simdi oldugu gibi.

• iki medeni insan :)
      Teşekkürler...

• kopuncada birleşmeye çlsma arzusu olur

0|0
    0|0
    • Herzamn özler yani değilmi? Sanirim cok endışeleniyorum benden kopacak diye 😢

• hiç bir yere kopamaz raad olun tilki döner dolasır gene gelir kürkçü dükkanına :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunaltma insanı yoruyor

1|0
    0|0
  • Bir süre sonra herkes kendi yolunda olmalı peşinden gitmek saçma

1|0
    0|0
  • özgürlük arzusu

1|0
    0|0
Yükleniyor...