İlginç bir özelliğiniz? Veya yeteneğiniz? 6. Hisleriniz kuvvetli midir? Yoksa yeteneksiz misiniz?

Benim genel olarak her işi yapabilme kabiliyetim var. Elimdeki işi hiç yapmamış bile olsam hemen adapte olabiliyorum. El yatkınlığı deniyor buna sanırım:) ilginç bir yeteneği olan varmı? Vücudunda yapabildiği ses çıkartabildiği vs? Bakalım ne kadar ilginç şeyler çıkacak karşımıza:)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Acuun abee almanyadan geldieem bitbaks yapacamm.. yetenek diyince bu geliyo aklıma ya.. ımm illüstrasyonla uğraşıyorum az biraz onun dışında pek yeteneğim yok ha bide çok iyi yemek yerim.. Öyle böyle değil yani ustayım 😃

0|0
    0|0
    • Yemek yeme konusunda benimle kimse kapışamaz✋ ilizyon gösterilerini severim geliştir kendini😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Şans var bende hep dört ayagimin ustune dusuyorum. bide his var. bide içimden bisey cok istesem oluyor :) nazar degmesin lutfen

0|0
    0|0
    • Bidee bidee bideee. İnanmak başarmanın yarısıdır. İstediğin şeyleri eğer gerçekten istiyorsan zaten olur hepimiz için geçerli. Ama yinede şansın bol olsun, iyi şanslar👍🏻

• Evet mükemmel ;-D

• 👍🏻👍🏻

• Kolum esnek oldugu için dirseğim ters yöne esneyebiliyor ve kırık gibi duruyor. 6. Hissim kuvvetlidir, aklımdan geçen şeylerle çok kısa sürede rastlaşırım hep. Ayrıca damağımda saçma bir delik var -nasıl anlatırım bilemedim- ve istediğim zaman ıslık gibi bir ses çıkarabiliyorum. Baş parmağımın eklem kemiği bastırınca avucumun içine doğru kayıyor. Kısacası engelli doğmuşum. En doğal yeteneğim çizim yapabilmem sanırım.

0|0
    0|0
    • Maşallah kız esrarengiz yeteneklerle dolu. İşte gerçek ilginçlikler bunlar! Dışardan bakıldığında kötü eksiklikler veya engel olarak görülebilir ama bence gayet eğlenceli aktivitelere dönüşebilir:) farklı olmak her zaman iyidir👍🏻

• Yok, herkes şaşırıyor canın yanmıyor mu diye ama acımıyor canım..

• Benimde var öyle bir kaç arkadaşım vücudunda antin kuntin yerlerini esneten oynatan cidden acımıyor. İlginç:)

Erkekler Ne Diyor 5

• hızlı kilo alıp zayıflayabilmem ve çabuk öğrenmem harici bir özelliğim yok :D

0|1
    0|0
  • Hicbisey yok en bos paket otomobil gibi dusun

1|0
    0|0
  • 3 ve 7 inci hislerim

0|0
    0|0
  • Evet var birisinin benim hakkımda ne düşündüğünü yüzüne vurarım cümle cümle tabi popo olur susarlar değişik biley hep turmaz ama büyük ihtimal tutuyor

0|0
    0|0
  • insanların ilginç yeteneklerini keşfetmek.

(alıntı değildir, el emeği göz nuru bugune kadar)

0|0
    0|0
Yükleniyor...