Milli olmamak suçmu ve neden ayıpça karşılanır?

Milli olmamak suçmu ve neden ayıpça karşılanır? detay

Güncellemeler:
konuyu iyi anlayan arkadaşlara teşekkür ederim sağolun. . . konuyu iyi anlamayıp hakkımda kötü yorum yapanlarda konuyu tekrar okuyup iyi anlamalarını dilerim.

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• ya sızın hiçmi ananız bacınız yok ya?

0|1
    0|0
    • bu lafı bana söylemiyorsun herhalde değil mi

• anamın bacımın oldugunu bildigim için zaten o ahlaksızlığı yapmadım bugüne kadar. ..

• Adam zaten "neden suç gibi algılıyorlar" demiş, sen gelip "anan bacın yok mu" diyorsun. Böylece senin gibi düşünen birini ayıplamış oldun şu an @NadiaLB

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle suç degil ayıp da karşılanmaz ama bir çokları dşşak geçer alaya alır. Sebebini açıklamaya gerek bile yok. 100 kişilik bir grupta 99 kişi ursbu cocuguysa ve sadece sen adam gıbı adamsan onlar bunun tersını ıddıa eder ve hep senı eleştırır sanki onlar dogruymuş da yanlış olan senmişsin gibi. Ama sen de biliyorsun hiç bir kelime oyunu gerçegi degiştirmez.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim sağolasın

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen bunu ne anlamda söylüyorsun

0|0
    0|0
  • Milli sporcu olmak niye ayip olsun aaa 😄

0|0
    0|0
  • tam bir fiyasko bence

0|0
    0|0
  • ayipca karsilanmaz böyle sey zinaya itekletme kendini

0|1
    0|1
  • Keşke erkeklerin hepsi yapmasa bizi kendimize daha özel hissettirseler keşke... yapmayan kişi ve evleneceği kadın çok şanslı çooook

0|1
    0|1
  • kmse milli olmasa kşke

0|0
    0|0
  • Aklı uçkurunda olan bir toplumdan ne beklenir ki...

0|0
    0|0
  • Hayir ayipca karsilanmaz. Olmasi gerekn budur

0|1
    0|0
  • onlar dusuyolar tuzaga sonra seni de cekmeye calisiyolar
    olmamakla gurur duymalisin
    ki senin esin olacak kadin milyon kez gurur duyacak bununla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çünkü penis sahibi olmayı lütuf sayan beyinsizlerle dolu bir ülkede yaşıyoruz. Sanki 10 yıl boyunca kılıç döver gibi kendi yaptı sıfırdan da onu kullanmakla övünüyor haspam. Bu insanlara "siz primatlardan geldiniz" desen "beni Allah yarattı ama seni maymun yaratmış olabilir" derler, ama tüm amaçları üremektir, evrimin içindeki herhangi bir halka gibi.

0|0
    0|0
  • Yapmadan önce iyi gelir bak dostum özel olanı herkes ister, onlar sıradan olduğu için çevresindede özel bir insanı istemezler, Allah sabredenlerle beraberdir.

1|0
    0|0
  • suç diye düşünmen saçma
    ayıp karşılayanlarında aklından şüphe et..

ben hep öylelerinden şüphe ederim

0|0
    0|0
  • Ayıp değil ki m k fuhuş zaten suç geneleve gitsen tarzım değil karılarla dolu.
    Bir gün olur illaki sen paradan haber ver.

0|0
    0|0
  • Ben olmadım bizim türk erkekleri her türlü işi yaparlar sonra el deymemiş kız ararlar ben böyle olmamak için yapmadım ve benim karşımada böyle bir kız gelmesini istiyorum

2|0
    0|0
  • Kim ayip karsiliyir la oykle sacmalik mi olurmus

0|0
    0|0
  • ayıp değil kesinlikle ayıplayanlar ezik insanlardır.

0|0
    0|0
  • tam tersi milli olmak suç bu omurgasız toplumlarda böyle

0|1
    0|0
  • Bence rahat ol zamani değildir

0|0
    0|0
  • en büyük kozdur erkeğin elindeki

0|0
    0|0
  • Bırak ayıplasınlar önemli olan ALLAH katında ayıplanmamak :) eşine sakla kendini

0|0
    0|0
  • ümit millimi? a millimi?

0|0
    0|0
  • Aslında önune gelene çakacaksın bırakacaksın ortada neden mi türk kızı böyle muameleyi hakediyor bence :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...