Erkek olmak sanal alemde Sapık olmayı mı gerektiriyor?

Bu kadar arsızca tacizci bir yaklaşımı nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize?
Her şeyin bir adabı olmalı, bir uslubu olmalı. Evet hepimizin cinsel arzuları, ihtiyaçları var. Ve bunu uygun bir partnerle gidermek için bir takım girişmlerde bulunmak gerekiyor ama bu kadar çirkin yapmak zorunda olunmamalı. Gelen kutusuna düşen mesajların yarıdan fazlası merhaba demeden sevişelim diyenlerle dolu. Bir yere kadar engelliyorsun sonra lanet edip boş veriyorsun.

Bu tarz mesaj yazan beyler, sonradan kendileriyle iç hesaplaşma yaşamıyor mu acaba?

0|1
3|63

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhun önemi olmadığı bir dönemde, çok görme.
    Ruh okşanmadan ten okşayan bir nesil dişili erkekli,
    Bencilliğin nirvanası ruhsuzluğun dibi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• Yoo yaşamıyorlardır.
    Bak bu olay müziği açıp yol kenarından kız tavlamaya çalışan / piyasa yaptığını düşünenlerde de var sanırım. ya da sokakta kızlara laf atanlarda.
    100 kız geçiyor, 1 tanesi şaytana uyup tamam diyor. Onlarda o 1 i arıyor zaten. Ha bunun için diğer 99 a önem vermiyor. Onları rahatsız etmeyi umursamıyor. Tek bir amaçları var, hayvan gibi çiftleşmek. Beyin yok...

Ha şimdi burada aşağılıyoruz ediyoruz, ayrı konu. Güzel kızları da hep bu pzvnkler götürüyor, şaşırıyoruz. Bu da ayrı konu.

Erkek taciz eden bayanlara da denk geldim ben tramvayda, otobüste. O da ayrı konu.

Doğru dürüst insan mı kaldı şu ülkede? Sen neden şikayet ediyorsun...

0|1
    0|0
  • Yakınmalarını gerçekten anlıyorum, bende aynı şeyleri söylüyordum , şöylede bir gerçekle karşılaştım merakımdan bir tlf uygulamasında bunun testini yaptım , gerçekten böyle birşeye karşılık veriliyor mu diye, inanırmısınız, o kadar çok karşılık buldu ki tahöin bile edemezsiniz, gördüğüm msjlar gerçekten çok şaşırtıcı nitelikteydi, yeni demem o ki , insanlar bu şekilde kısa yoldan sonuca varmanın farkına varmış durumdalar, arada da sizin gibi aklı başında insanlara da bu tacizde bulunuyorlar , aldırış etmeyin gülüp geçin sadece, siz ya da bir başkası zaten kendisi gibisini buluyorlar... Ve bir de şu var en azından amaç belli diyosunuz muhattap olmuyosunuz, ya daha başka olsalardı? Emin olun kötülüğün bile bir görüş farkıyla doğru olduğunu görüyorsunuz..

0|0
    0|0
  • Hayatın sadece seks, eğlenceden ibaret olduğunu düşünen bir algı var.

Milletçe kültürel bir değişim, bir o kadar Görgüsüz, cahil bir toplum.

p*rno izliyor gerçek hayat öyle zannediyor.

Çıkıyor piyasaya izlediği filmlerin aynısını yapıyor, sonra sert tepki alıyor bu sefer ruh hastası oluyor, hayatı İnternetde geçiriyor.

0|0
    0|0
  • Şurada master ve guru olarak herkesin saygıduygudu adamların bile içinde dediklerinden olduğunuda bilmeni isterim öncelikle hanımefedi, erkekler öyle yapıcak birşey yok karşı cinsle normal arkadaş gibi birşey söz konusu değil üzgünüm hayat böyle Tanrı'nın size cezasıdır erkekler.

0|0
    0|0
  • Sapık her yerde sapık. Hem gerçek hayatta hem sanal hayatta... erkek olmak ile de sapık olmanın alakası yok. O kişilik ile alakalı bir şey.

1|0
    0|0
  • - Kızlarla Eğlenmek Nasıl?
    + Çok Zevkli.
    - İnsalah Bir Kızın Olur !

1|0
    0|0
  • Profilden ayarlara girin, mesaj kutunuzu, takip ettiğim üyeler dışında mesaj göndermesinler butonu yer alıyor tıklayın ve kaydedin.

Başka yolu yok yâni.

0|0
    0|0
  • "Can yakan canının yanacağı günü beklesin."Sen seni üzenleri rahatsız edenleri Allah'a havale et. Hiç şüphesiz Rabbim herşeyi görüyor bunun hesabını soracaktır mutlaka. Hiç şüphen olmasın. Ve ayrıca inşaallah bu tarz insanlarla mücadele etmek için kızlar soruyor yöneticilerine mesaj atılabilir. Rabbim seni tüm kötülüklerden korusun inşaallah.

0|0
    0|0
    • Ne yaptın kardeş , fetva verseydın bari. Sana bir sır vereyim senin gibi yazan bir kaç kişi vardı şimdi cinsel sorulardan çıkmaz oldular. Bence once sen kendıne sahıp çık bu kızlar bı yolunu bulur merak etme

• dışarıdaki tipler de böyle

0|0
    0|0
  • Bunlar yüzünden gerçekten beğendiğim ve tanışmak istediğim bir kıza adam gibi mesaj yazıp tanışamıyorum, sevişmeyi felan geçtim herşey seks değil hayatta sadece tanışmak istiyorum ama bu tipler yüzünden olmuyor işte, inan bu sorunun altında bile sana cici cocuğu oynayan abazalar vardır

0|0
    0|0
  • cinsel yaşamda gizli olmayan bir kız potansiyel sanal Seksi algısı vardır

0|0
    0|0
  • aslında hepsi sapık değil. gerçek hayatta ciddi davranmaktan sıkılmış bıkmış kişiler geliyo burda istediği gibi hareket ediyo konuşuyo ona buna sataşıyo abazalık yapıyon. gerçek hayatta yapamadıklarını burda yapıyolar anlıcan. açık konuşmak gerekirse bende onlar gibiyim.

0|0
    0|0
  • Hağgır kanks

0|0
    0|0
  • Sapıgın vicdanı olmaz.

0|0
    0|0
  • Erkek olmak, kadına sanalda da gerçekte de düzgün davranmayı gerektirir, saygı çerçevesinde.

0|0
    0|0
  • O erkekler baskı altında büyüdükleri için bugün ipi koparmış dana gibi sağa sola sapıtıyorlar bahsettiğin büyük bir sıkıntı ama suçu sadece onlarda aramamak lazım o baskıyı destekleyen benim seyen uygulayandır asıl suçlu ileriyi düşünemeyen insanların yetiştirdiği acı meyvelerdir bu tipler

0|0
    0|0
  • Köpek bile kur yapar, insanız hayvandan beteriz.
    Doğrusun, haklısın ama yapılabilecek bir şey yok.
    Mesajlarını kapatmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • ya marifet sanıyorlar ya da çok güzel bir şey yaptığını sanıyorlar.. ancak şöyle bir durumda var.. belki 100 mesajdan biri cevap buluyorsa erkek tamam doğrusu budur diyor muhtemelen.. o zaman deniyor işte kafasınca..

0|0
    0|0
  • Erkek Olmak sapık olmayı gerekirmesinin sebebi kız olmanın soyunmayi gerekirmesi givi. #NASILİM sorularında bayanlar soyunuyo resmen erkekler ne yapsın?

0|0
    0|0
  • Bazı kızların görüşlerini okuyup profil resmini görüp bu direk vericidir gözüyle bakan çok kişi var

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • neyse ki hiç bir kıza mesaj atmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle canım kardeşim ben onlardan münezzehim.

0|0
    0|0
  • bunlar yüzyüze gelsen kendi ismini söyleyemez. Birini öpmeye kalksan hemen boşalacak tiplerdir. kafayı takma onlara

0|0
    0|0
  • Kurunun yanında yaşta yanıyo işte. bazıları yüzünden bazılarımızda başka sanılıyoruz

0|0
    0|0
  • Onlarin cinsiyeti erkek sadece.

0|0
    0|0
  • Karaktersiz kişilerin yaptığı şeyler bunlar genellemeye vurmayalım sadece

0|0
    0|0
  • Biz naptın kardeş bizi neden karalıyorsun

0|0
    0|0
  • onlarda karakter olmadığı için hesaplaşma olmaz... ben burada kızların pis pis sorularına dalga geçerek veya ağır bir şekilde yanıt veriyorum, anlatmak isediğim kız da çok öyle erkekte...

0|0
    0|0
  • Mesajı atan değil alan düşünsün hesabı :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...