Kapat

Erkekler ev işi yapsa, kadinlar dişarda çalışsa nasıl olur?

Gün gelse devran dönse.. Erkekler; ev işi, temizlik, cocuk baksa.. Kadınlar; patron olsa, çırak, amele, kaynakçı vs olsa...

Nasıl olur? :)

0|0
13|42

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 41

• Sıkıya gelemez ve hemen geri donup tekrar gorev degışımı ısterdınız

0|0
    0|0
  • o kadar da değil..

0|0
    0|0
  • Ne hoş olur ne hoş.
    Ama akşam başım ağrıo derim.

0|0
    1|0
  • Olur, gel keyfim gel.

0|0
    0|0
  • oldu canım başka bir emrin var mı istersen güneşi batıdan doğurup dünyayı batıdan doğuya değilde doğudan batıya doğru döndürelim :)

0|0
    0|0
  • mantıklı

0|0
    0|0
  • Kadinin dogasina aykiri agir isler

0|0
    0|0
  • Bu mümkün görünmüyor çünkü Allah kadını ve erkeği ona göre yaratmış. Fıtratla alakalı bir mesele yani 😊

0|0
    0|0
  • evi gelince birde siz temizlersiniz olacak olan o

0|0
    0|0
  • Olur sıkıntı yok benim için.

0|0
    0|0
  • güzel olr

0|0
    0|0
  • Ekonomi dibe vurur evlere pislikten girilmez.. cocuklari saymiyorum bile

0|0
    0|0
  • gece toplu taşımaya bir erkek binince bütün kızlar bön bön baksa böyle yiyecekmiş gibi falan :D garip olurdu ya

0|0
    0|0
  • Saçma olur herkes ortak bir noktada buluşmalı..

0|0
    0|0
  • Değişik.

0|0
    0|0
  • Beğendim :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir iş yapmazlar buraya yaziom erkek işini hep kolay saniyonz sisirildiniz artık siz hep Tw lerde yok kadın işi zor yok kadinlar erkeklerden daha çok yoruluyo die die kendnizi kandrdnz

0|0
    0|0
  • kıyamet kopar

0|0
    0|0
  • Benim kadinim evinde oturup ben işten gelince güler yüzle karsilayip, yorgunluğumu almak için hayatima anlam katmak için kadinim olmali.. ben ekmeğimi taştan cikartim ama çalştrmam

0|0
    0|0
  • Her türlü ev işini yapıyoruz biz zaten siz raad olun 😊

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak güzel

0|0
    0|0
  • gel evlenek

0|0
    0|0
  • Emin ol o zamanlar geliyor ahir zaman kıyamet alametleri bunlar hep amerikanın oyunları

0|0
    0|0
  • Ben memnun olurum :D

0|0
    0|0
  • fena olmaz la :D

0|0
    0|0
  • evi p. k götürürdü heralde (kendi adıma konuşuyorum) ;)

0|0
    0|0
  • 1. dediğin olabilirde 2. dediğin biraz sıkıntı

0|0
    0|0
  • bana uyar

0|0
    0|0
  • gece iş üstünde nasıl olacak

0|0
    0|0
  • nlcak isyan çıkar :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 13

• Zaten herkesin hayatinda erkek calisan olup kadin ev hanimi olmuyo, tamtersi olan zamanlarda var nadir olsada veya iki tarafta calisiyo olabilir. Eger calismak istiyosan veya bir kariyerin olmasi yani cocuk yapip evinde oturan klasik ev kadini olmak istemiyosan calisabilirsin yani bence gayet guzel olurdu her kadin calismak ister bende isterim calismayi da dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Ben zaten çalışacağım ^^ Ama bana uygun bir meslekte :D E haliyle kocam olacak şanslı şahısta bana ev işlerinde mecburen yardım edecek :)

0|0
    0|0
  • Olmaz ki.
    Erkek gücü diye bir sey var
    Çoğu sektör batar ve ekonomik kriz yaşanır😅

0|0
    0|1
  • dışarısı çok daha güvenli güzel olurdu :D :D

0|0
    0|0
  • kemal sunal hesabı

0|0
    0|0
  • Güzel olur

0|0
    0|0
  • Olabilir ama hamarat olsun mutlaka

0|0
    0|0
  • şu an bızım ailemizde bu yaşanıyor.
    Annemi özlüyorum.

0|0
    0|0
  • Ikimizde calisalim. Ev islerine de biraz yardim etsin gerisini ben yaparım.

0|0
    0|0
    • Hayır o bey çalışmıyordu kim mi karı parası yiyordu tam olarak öyle değildi evlendiği eşi zenginmiş kadın dulmuş bir sürü kira geliri varmış evlenen erkekte bunla olan hiç çalışmıyordu keyif sürüyordular yazlıkta kalırlardı hep akşamları mangallar bir neşeki görüceksin o biçimdi yani para vardı gelir kaynakları ee çalışıcak diye kaide yok paraya ulaşıcak kaynağın varsa çalışmak zorunda değilsin.

• Sana göre öyle ama. Ben öyle düşünmüyorum.

• Çalış hemen çalış sen öyle düşün torpiller ayarla kendini işine ver saatlerce işinde çalış devamlı çalış haftada bir gün izin yeter o bile çok hatta 12 saat * 6= 72 saat haftada çalışma mesai ve asgari ücret tam sana göre ne ücret fazla almalısın nede mesai saatlerin 72 saat haftadadan kısa olmamalı mutluluklar dilerim sana hayatta 72*4= 288 saat ayda mesai güzel çalışmalar

• hiç güzel olmaz ya :S

0|0
    0|0
  • hodri meydan diyosun yani

0|0
    0|0
  • poh gibi olur

0|0
    0|0
  • Kadınlarda o cesaret yok. Herkes, kız olsun, erkek olsun, kaderini kendi çizer. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...