ONLİNE OYUN OYNAYAN KIZLAR HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ?

Öncelikle merhaba hayırlı kandiller. Uzun zamandır aralıklarla çeşitli online oyunlar oynadım metin2 olsun pvp sunucuları pointblank Nfs gibi çeşitli "erkek oyunları" tabir edilen oyunları oynadım ve halen oynuyorum :) annem her gördüğünde kocaman oldun hala metin2 oynuyorsun diyor :)) saçma gelebilir ama gerçek dostluklarıda orada tattım düşmanlığıda orada. Hatta pazarlık yeteneğimi geliştirdim annem pazara çıktıgımızda şok oluyor 😊 Öyle asosyal bir tipim yok haftada en fazla 4 saatimi ayırabiliyorum vizeydi finallerdi sıkıntı oluyor :) uzatmayım oyunlarda kendimi erkek olarak tanıtıyorum aksi halde bir hücum oluyor denk gelen vardır. Tek sormak istediğim erkekler veyahut bayan arkadaşlarım online oyun oynayan bayanlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Knight online'ı bilirsin. yaklasık 10 senedir oynuyorum ve birçok bayan cıktı karsıma hatta coğuyla 1 vs 1 atmışlığım vardır. ve inan buna dediğin gibi onlıne oyunlarda gercek arkdaslığıda öğreniyorsun düşmanlığıda. Knight aracılığı ile tanısıp hala görüştüğüm insanlar var. exp mı kasılcak? önce clandakıler cagırılır bos mu var telefonla aranır söylenır. ve online oyun oynayan kızlar da cok samimi geliyor bana acıkcası yanı bıraz ukala oluyorlar ama dediğim gibi cıktı karsıma arkdaslığımızda oldu bazılarıyla

1|0
    0|0
    • Kısaca ekip çalışması diyebiliriz gerçekten bir karakter kasılacaksa her kim olursa olsun yardımlarını esirgeyende var esirgemeyende çoğunlukla amacım sohbet muhabbet gerisi zamanla oluyor:) banada ukala bir kız denk gelmişti fakat yaşının küçük olmasına veriyorum:)

• Bir tek ona bakmadım sanırım :) inş bigün

• oynamayı düşünürsen burdan bir pm yeterli :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• farklı tabıkı hıle kullanmıyosan sıkıntı yook :)

1|0
    0|0
    • Emek verenlerden oldugumu düşünüyorum 😊 Hileye karsıyım :)

• Ahaha o zaman sıkinti yok kizlar onlinr oyun oynuyamaz diye bir kural yok yani demi☺☺👍👍👍

• valla online oyun oynayan kız arkadaşım olmadı ama bir çok kişi tanıyorum gayette normal olarak görüyorum kızlar neden oynamasın ki ama bu durum bazı kişilere nedense ter geliyor :D

1|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle bazı insanlar bir garip bakıyor ters geliyor ama dediğin gibi gayet doğal:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...