Para nası kazanılır? 18 yaşımdayım ve hiç bir çalışmışlığım yok?

Ygs öğrencisiyim babamı çok fazla para sıkıntısına sokmak istemiyom artık para kazanmak istiyorum şöyle ayda 500 300 şimdilik nelee yapalırım ama ders de çalışmam gerek nasıl olur

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen ne hayirli evlatsin yaa cumlesine senden nasip etsin güzel cocuum

0|1
    0|0
    • Estağfurullah abla babama yük olmak istemem hatta kimseye istemem amma mecburuz bir yerden sonra nesimi rızkımı veren Allah kula minnet eylemem demiş ben onu yapamam ama bir yerden tutmak gerek 😊 bu senede olmaz gibi bu para ama ben yinede sordum

• Cebin harçlıksz kalmayacak kadar olur sanirim
      Hem bak ikinci el bolumude var gitti gidiyorda
      Eski gitarındir teknolojik esyandr falan elden cikarmak istedgn seyler varsa hep paraya cevir

• Aa aklıma fikir geldi çok sağol abla 😊😊😊😊

Kızlar Ne Diyor 2

• part time işler bulabilirsin cafelerde mağazalarda fakat ygs öğrencisiysen sınavına çalışmanı tavsiye ederim güzel bir üniversite kazanman babanı daha çok mutlu eder

0|1
    0|0
  • Seneni yakma, hem çalışıp hem okul kazanamazsın, güzelce okulunu kazan sonra güzelce oku, okurken çalış, başarılı da ol derslerinde, asıl o zaman bir şeyler başarmış olursun :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Toptan Midye Alıp Tezgahta Sat

0|1
    0|0
  • türkiyede o dediğin zor maalesef kardeş..500 e 300 e iş bulursunda ders çalışmaya vaktin halin mecalin kalmaz... iyice bir yormadan ezmeden tam anlamıyla köleleştirmeden çalıştıran bir iş yok maalesef..

0|1
    0|0
  • part-time işler bulacan cafelerde falan

0|0
    0|0
  • Komi olursun

0|0
    0|0
  • burger king part time olabilir

0|1
    0|0
    • Beni almzlar ki ora