Türk kızlarından hiç bir halt olmaz. Bende sizi kız sanıyordum. 6 ay Amerika'da kaldım?

6 ay Amerika'da kaldım gerçek kızları orda gördüm. ya burada siz bizi kekliyor muşsunuz ya siz kız falan değilsiniz. Sİzinle oturup herşey rahatlıkla konuşulamıyor. Ya tokat atıyorsunuz ya çantayla vuruyorsunuz görgüsüzler gibi ama orda öyle değil en fazla reddediliyorsun.

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Ozaman orda yasa.

0|0
    0|0
    • Zaten green card başvurusu yaptım bekliyorm

• Farkindamisin bilmiyorum ama hala yazmaya devam ediyosn.

• Evet devam ediyorum?

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim burada kızlardan hoslanip konusamiyoz bile konuşmaya calisiyoz abaza diolar. ya bundan daha doğal ne var ki senden hoşlanıyorum sana soruyorum kız öf uf pff ok die tribe baslio. bu doğal bişe ben senden hoslaniorm sana soluyorum bu bakiom herkse solems bu bna aşk benim pesmden ayrlmio bu köpek gibi falan die hiç bir kız da teşekkür ederim falan demio bu kötü bişe mi begenilmek. ama avrupada kıza sor do u have a plan whatever r u doing diye ilk şey no thank u i have a plan tonight der geçer.. sizde farkindasiniz kızlar içinizde çoğunuz ters güzel olmayanlariniz daha havalı aslında bu hava değil burnu kalkmislik oluyo nese

0|0
    0|0
    • Aynen kardesm. Türk kizlari out. Yabancı kizlar in.

Kızlar Ne Diyor 8

• https://youtu.be/49SLoiY4HLk

Eminim öyledir...

0|0
    0|0
  • Herkes bir değil ne birini tokatladım ne çantayla vurdum madem türk kızı kız değil dönme ülkeye amerikada kal?

0|0
    0|0
  • Ahahah aklın kalmış ama biz de kedi ciğer misali 😄

0|0
    0|0
    • Yoo hepinizi paramla satın alırım ama parama yazık.

• Hakaret edilecek bir kişiliğinin olduğunu gösterdin başka laf yakışmazdı sana emin ol

• sektir ya

• Öyle inan türk kızlarından hic bir şey olmaz.. Sen Amerika hayalini kurmaya devam et

0|0
    0|0
    • Bana bir olur yonunuzu soleyn siz onlardan ruslardan daha qzelsniz şu an ama huyunuz kotu

• @zfrgnc Amerika ya buyrun

• emin ol imkanım olsa 1 dakika durmuyacağım kasimcicegimm

:=)

• Sen durduk yere git ordakilere parmak at bakayim straponu takip sana napicaklar

0|0
    0|0
  • Tamam.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Erkeklerden de bişey olmaz. Komple bizden bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • haklisin reis kiz olarak katiliyorum dediklerine

0|0
    0|0
    • Sen öyle değilsin umarım :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Hele Rus kızlarını ve kocalarına iteatleini görsen gözlerin yaşarırdı. Bizimkiler sanki şeytan.

0|0
    0|0
    • Hee ruslar onden sana calisir arkadan baskasina ne iteati kac sene rusyada kaldim bana yediremezsin bu dedigini

• Bu sitede ne işin var?

0|0
    0|0
  • ne yapsınlar sen tecavüze kalkışınca ah gel aşkımmı diyecekler. s... r git amerikada yaşamaya devam et o zaman!! uyuz oluyorum böyle tiplere!!

0|0
    0|0
    • Ne tecavüzü bilader? tecavüz edenin anasını avradını...

• 100 dolar verip zenci mikmişsin gelmis burada turk kizlarini begenmiyon

0|1
    0|0
    • Nerde biliyon bilader 100 dolar verip zenciyle olduğunu yanımda mıydın? Kızlara yağ çekmeye çalısmayın.

• Hahaha dogru yolu bulmussun :))

0|0
    0|0
  • Amerika da bende kaldım da sen gitmemişsin belli. Öyle kızlar var ki seni o caddede gezdirmez.

0|0
    0|0
  • Orf adet edep yok onlarda da ondan daha cok sey varda bis ver

0|0
    0|0
Yükleniyor...