Diyetisyenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Kilo probleminiz olsa özel bir diyet merkezine gider misiniz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bugune kadar 5 ayri diyetisyenim oldu gecen sene son diyetisyenimle 25 kilo verdim, kendisini hergun opucuk yagmuruna tutarcasina sevgi demetimi gonderiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence çoğu kişiyi tam incelemeden ve aynı fabrikadan çıkmış gibi yöntemlere yönlendiriyo. Çok bilgim yok ama kulaktan dolma az buz bildiğime göre bu böyle. Çok gerçekçi olduğuna inandığım diyetisyene gidebilirim o da düşük bir ihtimal.. eğer kilo problemim olursa tabi.. Spora yönlenmek önceliğimdir.. kendimce düzenli beslenirsem halledebilirim.. Açıkçası "bana göre" biraz boş iş.

0|0
    0|0
    • o çoğu kişiler (diyetisyen olmayanlar ya da olup da mesleğine saygı göstermeyenler) yüzünden böyle damga yiyecek olmam çok üzücü gerçekten :(

• inşallah olurum, teşekkür ederim :)

• rica ederim.. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyensiz 30 kilo verdim

0|0
    0|0
    • ne uyguladınız peki

• Ben ne icin kilo aldigimi biliyodum o yuzden diyetisyene gitmedim. Bana. kilo aldiran seyleri hayatimdan. cikarinca zayiflicagimi biliyodum. Ama cogu kisi yanlis biliyor sok diyet falan yapiyolar o yuzden ben diyetisyenlerin gereksiz oldugunu dusunmuyorum

• ne kadar güzel kendi bedeninizi tanımanız

Yükleniyor...