Yanıma erkek oturmasından rahatsız oluyorum, benim gibi olan var mı?

Otobüsde falan yanıma erkek oturunca istem dışı rahatsızlık hissediyorum.

0|0
7|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben hiçbir kadının toplu taşımalarda bir erkeğin yanına oturmaktan çekindiğini görmedim. Ne kadar ucuz bir duygu/durum bu yahu?

Eğer yanına erkeklerin oturmasından rahatsız oluyorsan sevgili dostum, üzgünüm ki; kendine bir araç alman gerekecek. Zira toplu taşımalarda henüz şeriat kuralları geçerli değil.

Erkeklere genelleyerek potansiyel tacizci/tecavüzcü gözüyle bakmanın yanında, sadece yanına oturduğu için rahatsızlık duymanın o duygu bağdaşımı az evvel söylediğim gibi çok ucuz.

Neyse sakinim..

1|0
    1|0
  • bende tam tersi o kadar boş yer varken yanı boş olan bayanın kızın yanına

oturmam ha hiçbir yer boş olmaz tek senin yanın olur tm o zaman gelir otururum ama

sapıkca oturmam ayaklarımı bile sana yakınlaştırmam öyle huyum var sana dogruda

bakmam camdan dışarı bakarım umrumda olmazsın yani öyle diyim

onu bırak otobüsde vb tek elimle tutunurum diger elimi cebime koyarım neden mi
    başkalarının bir yerine degmesin die yanlış anlaşılmasın die çünkü ben öyle
    ha deyince herşeye zıplayan türden dglim nelerin olacagını düşünüyorum yani
    her insan bir degildir tam tersi senin bir tarafına elleşen oldugunda ve bunu gördügümde seni bile görmezlikten gelip o herifin dişlerini dökecek agresif asabi insanım öyle söleyebilirim

0|0
    0|0
  • Kapalı mısın?

0|0
    0|0
  • Yabani çok var senin gibi.

0|2
    0|0
  • Rahatsız olmanı anlayışla karşılıyorum. Maalesef o kadar sapık insan var ki? Ben şahsen şimdiye kadar hiçbir tek bayanın yanına oturmadım otobüste prensip olarak. Çünkü ister istemez rahatsız olabilir. Ama benim yanıma oturan bayanlar oldu tabi...

0|0
    0|0
  • kezban işte

0|1
    3|0
  • Toplu taşımaya binme

0|0
    0|0
  • erkek düşmanı mısın sen ya? otursa nolcak ben de bazen bayanların yanına oturuyorum ama hiç bişi yapmıyorum takıyorum kulaklığımı kafamı yaslayıp gözlerimi kapatıyorum bu kadar herkesi genelleyip bir tutma ya

0|0
    0|0
  • Yok kanka

0|0
    0|0
  • eee o zaman kalkta ayakta dur? Rahatsız olan sensin sonuçta yobaz.

0|1
    0|0
  • Bende vallah sabahlari yanima bayan oturmasin bunaltacak kadar sıkılan parfum sabahlari cok rahatsiz verici

0|0
    0|0
  • sanki sizi öldürecek ya aman uzaklaşıp durun günün birinde erkeklerden yardıma ihtiyacınız olsa onlarda size istem dışı kadınlara yardım etmekten rahatsızlık duyuyorum dese güzel olur mu

0|0
    0|0
    • erkeklerin karıştığı olaylar ve düşünce yapıları belli.

• ee onlar yaptı diye herkes suçlu durumuna mı düştü dışarıda o kadar temiz kalpli insan var içlerinden bazıları kötü niyetli diye herkesi yargılamak doğru değil

• toplu taşıma kullan diyen yok sana adam akıllı paranı kazan kendi arabanı al heryara araba ile git

0|0
    0|0
  • Yok olmam. Zaten kitaba dalıyorum farketmiyorum hiç birşeyi.

0|0
    0|0
  • Ben de rahatsiz oluyom kizla oturunca cok guzel oluyo ama

0|0
    0|0
  • Ben de bu durumu anlamıyorum arkadaş sanki erkekler size zarar veriyor orda

0|0
    0|0
    • erkeklerin karıştığı olaylar ve düşünce yapıları belli.

• Tamam ama sokak da her gördüğün kişiyi aynı şekilde yargılamanın anlamı yok. Ona bakarsan ben de kapalı bir hanımefendiyi görmekten rahatsız oluyorum.

• binme o zaman si ktir git

0|1
    0|0
  • Tik olmuş kendini böyle programlamışsın

0|0
    0|0
  • Rahatsız olan taksiye binecek.

0|0
    0|0
  • Bırakın şu sexist düşünceleri ya

0|0
    0|0
    • seksizmle alakası yok sizin doğanızda olan şeyler rahatsız edici oluyor

• Bizim doğamız olmasa şu an yazıyor olamazdın.

• Sen rahatsız olmakta haklısın kardeşim aynen devam ben senle aynı fikirdeyim...

0|0
    0|0
  • Nedeni nedir acaba?

0|0
    0|0
  • sen ne aptal bişeysin ya. hak ediyon her sıfatı.

0|0
    0|0
  • ben oturmamda bayan oturup bir de rahatsızlık duyuyorsa sıkıntı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende ya okdr boş yer var özellikle tranvaylarda tip tip bakıyolar yanında bir erkekler gitmen gerekiyo baban olur abin olur

1|0
    0|0
  • Bu kadar sapik varken normal

1|0
    0|0
  • Nadiren bende rahatsız oluyordum , gerçi artık pek otobüse binmiyorum kafam rahat :)

0|0
    0|0
  • oturtturmuyorum dolmuş vb olsa bile :D

0|0
    0|0
  • Beni rahatsız etmediği sürece hiç bir sorun yok

0|0
    0|0
  • sen taksiyle git gel ozaman toplu taşıma aracını kullanmazsın olur biter ama sen rahatsızsın diye onca insan yorgun argın haldeyken senin tribini çekemez

1|0
    1|0
    • sanki tüm erkekler yorgun argın masum.

aç biraz tv izle haberleri izle neler oluyor otobüslerde metrolarda!

• sanki tüm erkekler tacizci mi? normal normal otobüse binip evine giden insan neden ana habere çıksınk i? şöyle yapmayın bir avuç sapık bu ülkenin erkeklerini ve kızlarını birbirinden korkacak hale getirmesin... sizde çocuklarınızı karşı cinsi yasak olarak gösermeyin bak bakalım o kadın erkek diye ayrıştırılan arap ülkelerine topu sapık herbi halttan tahrik oluyorlar kadın onlara cinsel obje gibi geliyor... çünkü o yüzden uzak kalmışlar birbirlerinden ama hiçbir zaman oyun oynamamaışlar berbaer gezmemişler konuşmamışlar... ama misal bir norveçe git nasıl giyinirsen giyin kimse sana dönüp bakmaz... kimse sana laf atmaz taciz etmez onlarsa çocuk yetiştirirken çocuklara bu mesajı vermez erkek ve kız çocuğu aynı şekilde yetiştirilir... ama ben ne kadar yazsamda sizin kafanız basmaz bunlara siz iran'a falan yerleşin hatta o sapıklarda iran'a yerleşsin zaten bitek ora paklar onları

Yükleniyor...