Insanlardan nefret etmeye başladığımı farkettim ne yapmalıyım?

Bu gün bir kız arkadaşım evine çay içmeye çağırdı gitmek istemedim oda arkadaşım kızlarla eğlenmeye çıkıyoruz gel dedi gitmek istemedim arkadaşlarım çağırıyor canım istemiyor... soğudum her şeyden herkesten bir nefret ediyorum ve bundan hoşlanmıyorum ama kendime de engel olamıyorum ne yapsam?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• böyle bir toplumda insanlardan soğumamak elde değil zaten biraz yalnız kal kendin uğraşacak birşeyler bul bir süre sonra geçer

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nefret etmeye devam et çünkü nefret edilecek gibiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yalnızlık zeki insanların başbelasıdır

1|0
    0|0
  • Herkes böyle dönemlerden geçer. Bence biraz yalnız kalıp keşfe çık gezmeye git tek başına.. Biraz kendini eleştirmeye ihtiyacı olabiliyor insanın.. Ben nereye gidiyorum diye düşünmek güzel oluyo bir dene bence

1|0
    0|0
  • Hayatini sosyal yasantini renklendirecek aktivite bul bence..

1|0
    0|0
  • kendini üzecek şeylerden bir müddet uzak dur zamanla geçer

1|0
    0|0
  • bir köpek edinin. dostluğu çok iyi gelecektir.

1|0
    0|0
  • Hgecici bir durumdur inşallah bazen bende de oluyor

1|0
    0|0
  • Arada sırada olur böyle düzelirsin.

1|0
    0|0
  • Kedi al.

1|0
    0|0
  • İnsanların kötü yanlarını görmeye onları gerçekten tanımaya başladığın için olabilir.

1|0
    0|0
  • Bende :(

1|0
    0|0
  • Birileriyle konuş dertleş.

1|0
    0|0
  • Hikikimori olmaya başlamışsın eğer ilerlerse agarofobi olur dışarı çıkmaya korkar olursun

1|0
    0|0
  • Arada olur geçer ama,, kimsenin kalbini de kırmamaya dikkat et

1|0
    0|0
  • aa bize çay içmeye gel :D benden de nefret etmedin umarım... belki de çayı sevmiyorsundur :D

1|0
    0|0
  • anladım bizi sevmiyosun :D

1|0
    0|0
  • Öncelikle neden nefret etmeye başladın? bunun cevabını bulup ona yoğunlaşmalısın bence.

1|0
    0|0
  • Frene basma , daha çok yüklen gaza :) denmez tabi. Bu devirde maalesef bazı insanlar yüzünden herşeyden nefret ediliyor bazen.

0|0
    0|0
  • Herkes zamana bırakır ama sen bana bırak ben halledicem :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biz buna depresyon diyoruz eğer nedensiz nefretse... hemen çık o moddan senin elinde

1|0
    0|0
    • ya tam nedensiz de değil etrafımdaki insanlardan zarar görmeye başladım komple herkesten soğudum

• sen hayatın boyunca anan babandan bile zarar göreceksin o yüzden boşver ya da aynısını yap ama sakın yalnız kalma

• yok yalnız değilim tamamen

• Dönemseldir, geçer, kafanı yormamaya çalış.

1|0
    0|0
  • Aramiza hosgeldin

1|0
    0|0
Yükleniyor...