İnsanların her şeyi eleştirmesi?

Geçen gün sevgilimle Anıtkabir e gittik. ikimizde üniversite öğrencisiyiz. hazır Ankara'da okuyoruz gidelim dedik. tam çıkarken iki tane kız yanımızdan geçti ve bize bakarak biri diğerine buraya da sevgiliyle gelir mi yaa diyerek laf attı. Gerçekten kafama takıldı insanlar neden bu kadar herkesi eleştirmeye meyilli? Sanane istediğim yere istediğimle giderim. Ben sana diyor muyum buraya arkadaşla gelinir mi? gerçekten anlam veremiyorum insanlar niye kendilerine bakmadan böyle sürekli çevreyi eleştiriyor? Yaptığımız şey Anıtkabir ziyareti bunda anormal olan ne var? El ele bile değildik sadece yan yanaydık bu arada ki öyle olsak bile onlara ne sizin insanların bu davranışları konusunda yorumunuz nedir merak ediyorum?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kutsal mabet mi ya niye girilmesin kem-mal in mezarına

0|0
    0|0
    • Arkadaşım konu nereye girdiğim değil kiliseye de girsem camiye de girsem pazara da gitsem hep aynı laflar ben sadece insanların neden eleştirdiklerini merak ediyorum ne alıp veremedikleri var milletle onlara ne yanı kiminle nereye girdiğimden

• Erdoganin ülkeyi şeriatlaştırdığının kanıtı işte.

• hacı üniversite den bir hatunda bana ayarlasan? yap bir kıyak gözünü seviim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...