Rüyaları yorumlatabileceğimiz bir site var mı?

Arkadaşlar çok karmaşık ama anlamı olduğuna inandığım bir rüya gördüm. Tabiri yapılamayacak bir yerde yazmak istemiyorum. Yorumlatabileceğim bir yer var mı?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sana şu tavsiyede bulunmak isterim. Rüyalar nasıl yorumlanır ise genelde öyle çıkar. Örneğin rüyanda bir bina yıkıldı gördün. Herkes derki hemen aha çok kötü bişey olcak filan derler. Senin bunu şöyle yorman gerekir. Bu bina benim sıkıntılarımdı, günahlarımdı ya da kötü bir huyumdu. Bina yıkıldı benimde sıkıntılarım geçicek, günahlarım silinecek ya da kötü huyum düzelicek diye yorarsın. 54 farzda şu vardır. Sui zanda bulunmamak. Yani kötü düşünceler düşünmemek farzdır. Rüyalarımızda bunun bir imtihanıdır. Acaba iyiye mi yorucak yoksa kötüye mi? Ancak bunu iyiye yorduğunda içinde kesinlikle şüphe kalmamalı. Arkadaş bu rüya iyi çıkıcak inş diceksin. Tm iş bitti bir dahada aynı rüyayı düşünmezsin.

0|0
    0|0
    • Tamam doğru diyorsun ama gördüğüm rüyaları kendim yorumlar çoğu zaman rüya görmem. Kandil sabahı ben kandil olduğunu bilmeden dine kaçan bir rüya gördüm. Yorumlayamıyorum. Bazı simgeler var ama yeterli değil.

• Mesaim bitsin yazıcam

• Yazdım.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...