Kavga korkusunu yenme?

Arkadaşlar kavgaya girmeden önce adranalin tavan yapıyor bendde ayak titiremesi filan alıyor kalıplı bir insanım yani vurdummu hasar bırakacagıma inanıyorum ama o yumruk gelmiyor nedense sonrasını düşünüyorum ya arkası varsa filan birde çok merhametli bir insanım hiç vuramıyorum yani kavgaya başlıyamıyorum nasıl yenerim bu korkumu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/lvBbMp.jpg bende kalıplı biriyim 1;95 boyunda 11O kiloyum. Kavgadan korkma yoksa dayak yersin hep. Kafayı göm tam burnunun üzerine burnundan o kemik sesi çıksın acırsan acınacak hale düşersin. arkası olsun alayı gelsin korkma geri adim atma sana 2 vurana sen 1O vur... saygilarr

0|0
    0|0
    • vay be sen rakipi psikolojik olarak sikersin :)

• bana biraz yardımcı olabilir misin ya ben dayak yemekten de korkuyorum böyle burnumun kırılmasından filan birde karşımdakine vurunca onun biryeri kırılır diye korkuyorum aslında acırsan acınacak duruma düşersin işte ama..

• Bende senin gibiydim lise 1 de. hatta ufak tefek bir çocuk beni dövdü ben ona vuramadim burnu kırılır biyerine birşey olur diye. Müdüre gittim şikayet etmeye müdür bana dediki kalıbından utan :D bu kalıp la dayakmi yedin utanmadinmi len dedi :) sınıfa gittim kızlar falan alay etti benimle. beni döven çocukta benim sıra arkadasimdi. birde. Dedimki bu kalıbın hakkini vereceksin. Çocuğa sınıfta bir saldirdim gormen lazim herkes hayretler içinde kaldı. çocuğun burnu hâla yamuk okuldan atıldım sabıka kaydına işlendi okul hayatım bitti ama Eyvallah etmedim. iş hayatına atıldım ailem işyerinde efendi ol kimseyle dalaşma dedi baktılar efendi duruyorum üzerime gelmeye başladılar işyerindede patronun damadını dovdum.. hatayda oturuyorum burada olsan seni yetistiririm en kralına bile postani koyarsin. sana yardım buradan edemem paşa. Korkma vur kor dök. birşey olur bir yeri kırılır deme. sonunu düşünen kahraman olamaz der atalarımız. unutma sana artistlik yapana 2 vurana sen 1O vuracaksin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kavga etmeyerek :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir kere vurursan arkası gelir... Kimse doğuştan kavgacı değil zamanla alışılıyor...

0|0
    0|0
  • kalıp kurtarmıyor kavgada güç ve çeviklik gerekir

0|0
    0|0
  • O merhametinden dolayı kardeş.. Dayak yedikce ÖĞRENİRSİN kavga etmesini

0|0
    0|0
Yükleniyor...