Ah şu yalnızlık hissi?

Sizdede oluyormu bilmem, ama bazen içimi bir yalnızlık hissi kaplıyor, bazen bir sevgilinin yalnızlığı, bazen bir dostun eksikliği, bazense kimsesizlik hissi, nasıl kurtulurum bilmiyorum ama bu işte bir yalnızlık var.. Sizde yalnızmısınız?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş edin, dost edin, sosyalleşirsen sorun kalmaz.

0|1
    0|0
    • Sosyalim aslında, ama insanlar çok sahte geliyor belkide yalnızlığa sürüklenmemin temel sebebi bu

• Karşına seni yalnızlıktan kurtaracak insanlarda çıkacak, onları bekle sadece.

• defalarca bekledim aslına bakarsan genelde sırtımdan hançerleyenler çıktı karşıma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• :D :) kurtulma yolu manita veya arkadaş dost olur var bu işte bir yalnızlık bendede aynı alıştık artık böyle daha iyi

0|1
    0|0
    • alışmamak lazım bence buna ya, iyi birşey değil

• Ben mümkün oldukça herşeyin oluruna uğraşıyorum ama yinede olmuyor, yalnızlaşıyorum çözemedim, velhasıl ikimizinde Allah yardımcısı olsun

• Amin.. Hayırlısı ben böyle kafam rahat uzağım o konulara iye mesaj atmadın felan olayları yok

• Yalnizlik kemik gibi ne yana donsen batar
    ACZ

0|1
    0|0
    • İçini girdiğinde o girdaptan kurtulmak zor oluyor

• Aynı durum bendede oldu işte kimi sevdiysem öyle oldu, ilkinden sonra bende takmamaya başladım, ama bu durum beni boşvermişliğe itti hiçbirşeyi umursamaz oldum, tek hissettiğim sevgi eksikliği, sanki ölmüşümde kalbim hala atıyor gibi

• Kardes o zmn birilerine deger vermeye guvenmeye calisacaksin birilerininde seni sevdigini hissediceksin bende sevdim ama gidenide takmadim cok

Yükleniyor...