Uzun oldu biraz ama yardım?

arkadaşlar ben mutlu olamıyorum. Senelerdir istediğim bölümü kazandım. İstediğim meslek yolundayım ama mutlu olamıyorum. Her sene bir amaç için canla başla çalışmak zorundayım. Kendimi değil ailemi düşünüyorum hep. Babama karşı mahcub olma korkusu var yapamazsam korkusu. Halbuki babam hayırlısı olaun diyor ama brklenti içinde biliyorım. Karnım şişiyor ağrıyor sürekli stresten. kazandım ama yatay geçiş için upraşıyorum. Kendi kendimi nefret ettirdim buradan. Başta sevme şansım varken oysa. Evden kurtulmak isteyen ben şimdi de geri dönmek istiyorum. Kğçükken evimiz hep huzursuzdu annemle babam hep kavga ederdi. Seneler boyu hiç bitmedi. bir gün huzurluysa 6 gün huzursuzdu bloktan sebeplerden. Birkaç senedir fazla kavga etmiyorlar ama evde yine bunalım hakim annem titiz her şeye kızıyor bapırıyordu geçen sene yani ben burayabgelirken öyleydi. Şimdi de anlıyorum telefonda yine kızıyor çocuklara bazen belli ediyor değişmemiş yine. Hep takıntılı bir insanım en küçük şeyle mutsuz olabiliyorum. Küçükten kalan bir şey mi bu? Tutarsızım erkekler niye bakmıyor çık mu çirkinim diyorum bir yandan da evlenmek istemiyorum. Küçük gösteriyorum daha bugün lise bir sandı birisi. Nasıl düzeltebilirim bu hastalıklı psikolojimi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Canım kardeşim öncelikle, eğer burada aradığın psikiatr tarzı bir yardımsa yanlış yerdesin fakat aradığın yardım bu meselelerine birer birer mukabelede bulunacak abi-abla yardımıysa seninle uzun süre kardeşlik kurmak gerekir. Bu uzunca yazdığın durumların için ne kadar uzunca bir görüş yazsam da yine kısa gelecektir. Kimse sihirli sözlere sahib olduğunu zannetmesin bu ciddi meseleler için.

Ben kardeşime yardımcı olayım isterim ama uzun bir süreç gerektirdiğini de bildirmeliyim. Samimiyetle göze alırsan bana yazabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herseyde bir hayir olduguna inanarak.. hayata pozitif yanasarak.. Allaha guvenerek.. yolunu diger insanlara gore cizmeyerek.. sen ne istiyosun onemli olan o.. aski ise arama zamani gelince o seni bulur.. bunun guzellikle alakasi yok cevrene bakarsan ne dedigimi anlarsin.. hem etrafinda gordugun kac tane iliski gercek sevgi uzerine kuruluki? iki ay cikip ayrilip unutup yenisini buluyor cogu.. bunlara ozenmemek gerek.. sen vicdanini dinleyerek hedefe adim adim ilerle zamani gelince hayirlisiyla guzel bir meslegin olacagina seni gercek bir askin bulacagina inanarak yasa..
    kalbini temiz tut gercek mutluluk orda :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tevekkül konusunu derince bir araştırmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Karakter ozelligi bu bnce pskilojik yardim alman lazim

0|0
    0|0
  • Ölmüşsün ağlayanin yok... Seni mutlu edecek şeyler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşırı gergin olma durumu genetik olabilir doktor sitelerinde ücretsiz destek sağlayan psikologlar var yardım alabilirsiniz

0|0
    0|0
    • Bildiğiniz bir site var mo

• Evet kolay bir Üyeliği var sonra istediğiniz alanda doktoru seçip soru soruyorsun en sık soru cevaplayan doktorlar başta çıkıyor zaten birini seçerek sorabilirsiniz

• Anladım yteşeklğrler

• Bakmasinlar çokmu önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...