Boks yapıyorum 2 yıldır ama kavga konusunda çok çekingenim ne yapmam lazım?

Arkadaşlar foruma yeni katıldım öncelikle hepinize merhaba. 2 yıldır boks yapıyorum ve fiziğim yaşıtlarıma göre gelişmiş ama biri bana atar yaptığında hemen bir heyecan geliyor bacaklarım felan titriyor yumruk atana kadarda hiç geçmiyor bu normalmi? Bide insanlara yaklaşmak konusunda çok çekingenim. Önerilerinizi bekliyorum :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İri isen patlat milletin ağzına. Göğsünü gere gere kız arkadaş edin. Korkma bro. Ben sıska sıska kalsam anca (:

0|0
    0|0
    • Yarın denicem söz bakalım kızlar ne tepki vercek :D

• Öyle nassınız lo diye de dalma da yani biraz sıcak davran :D sonra mazallah bütün kızlar soğur senden.

• Hahaha :D yok kardeşim öyle demedim sıkıntımın olduğu çocuğa vurucam kızlar ne tepki vercek o zaman kızlara bişey demeyeceğim yani..

Kızlar Ne Diyor 1

• Onun çözümü yok. Hiç düşünmeden kavgaya dal😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kavga etmek zorunda mısın? Biri atar yapınca konuş düzgünce yapmasın. Kavga işin kolayı önemli olan elini kıpırdatmadan dil ile dövebilmek. Tabiki argo kelimelerden bahsetmiyorum.. Kavga çözüm değil. Sen döversin sonra o adam toplar seni döver. Sonra sen adam toplarsın tekrar döversin öyle gider bu.

0|1
    0|0
    • Biliyorum bende bunun farkındayım ama onlar değil. Ben konuşmaya çalıştığımda ezik muamelesi görüyorum o yüzden gevşek insanları havaya sokmak istemem

• Bırakta onlar haklı çıksın. Onlar haklı çıkınca ne oluyor ki! Sadece nefsin ezilmiş oluyor. Nefsinde sana baskı yapıyor haklı çıkman için. Onlar yarın birgün fabrikada asgari ücrete çaılışırlar. Sen boşver onları derslerine bak iyi meslek sahibi ol. Diğer türlü gidersin onlar gibilerle aynı fabrikada bir ömür geçirirsin. Tavsiyem budur.

• Teşekkür ederim :)

• ayni benim gibi, karşıdakini kendim gibi yalan, fuzuli konuşmayan biri olarak görüp tehtitlerini ciddiye alıyorum ama sonra adam yerden suratına bakınca heycanlanmaya gerek yokmuş diyorsun ama bir sonraki atlamada yine aynı şey, sil baştan

0|1
    0|0
    • Ben toplasan sokakta 3 kere kavga ettim. Boks turnuvalarına bile katılıyorum her zaman Ankara'da. Ama sokak bir başka bıçağı olur silahı olur Ankara öyle işte ondan korkuyorum zaten..

• yani, tanımadığın insanlar tehlikelidir tabanca nadir olur da bıçak vs sıkıntı, mesafeni korumalısın

• ama lisedeki, kısmen tanış arkadaşlarla gönül rahatlığıylan kavga edebilirsin :)

• Yurek meselesidir :D

0|0
    0|0
    • Yani? Aslında kimseye kendimi ezdirmem ama biri iyice damarıma basıp sinirlendirene kadar hiçbişey yapamıyorum bana vurursa vururum bence bu çok kötü bişey nasıl kurtulabilirim bundan :(

• kavga etmekte zaten sorun yok kavga etmesini biliyorum ama kavgaya başlayamıyorum işte özgüvenim yok

• Onuda anlattim ya tek 1 odak noktasi bul oda kendi guvenligin olsun. Kendini en iyi nasil koruyabilceksen oyle koru gerekirse vurarak

Yükleniyor...