İnsanlara güvenim kalmadı :( ?

en en yakın arkadaşım bana gelip çok kötü biri olduğumu söyleyip siktiri çekti. sizce başka bir nedeni var mıdır? şahsen ben o kadr kötü bir insan oldugumu düşünmüyorum. hatta ona göre daha iyi biriyim ama neden böyle oldu?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sen kendini eleştirmeyi dene. Hergün kafanı yastığa koyduğunda o gün yaşadığın olayları düşün. Yaptığın hataları bul ve onları düzeltebilmenin yollarını düşün. Birisi sana bir hatanı söylediğinde onu kabul et. Hemen karşı çıkıp ''Yaa sen önce bir kendine bak. Sende böyle böyle yapıyosun'' deme. Lider insanların hepsi bu tarz eleştirileri alıp onları düzelterek bu hale geldiler. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil. Bırakta onlar haklı çıksın. Çıksınlar ne olacak ki! Arkandan desinler ki bu kız şöyle şöyle. Emin ol ki sen olgunlaştıkça insanlar senle arkadaşlık kurmayı kendileri ister. Acaba bir hata yaparımda kırar mıyım diyen arkadaşların olur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Az insan çok huzur. 😕
    Ders almak lazım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki arkadaşın haklı bilemeyiz ki kimse kendine kötü demiyor ki

0|0
    0|0
    • ya tamam çok da muhteşem bir insan da değilim fakat sonuçta çok yakınımdı gelip sen iğrençsin demesi ağar

• kesin onun istediği birşeyi yapmamışsındır salla menfaati için sana bunu yapan birine ben değil arkadaş düşman bile demem sıkma canını

0|0
    0|0
  • benim hiç kalmadı

0|0
    0|0
  • genç yaşta herşeyden vazgeçmesi, siktiri çekmesi kolaydır. Sende bu kolay olanı yap ve boşver :)

0|0
    0|0
  • iyi seç arkadaşlarını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...