Neden kaliteli sorulara cevap vermiyorsunuz?

Sonrada vay efendim sitede kaliteli soru yok, sen gider nasılım sorularına sürekli yorum yaparsan, hayatın nasılımdan öteye gitmeyecektir.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yoo soru kafama yaysin vakitde bolsa hepsine gider icabet ederim.. sevmedihim kisiye girmem sadece.. isterse izafiyet teorisini ogretsin bana nafile

0|1
    0|0
    • Anladığım kadarıyla düşmanında altın bilgide olsa, faydalanmam diyorsun yani dostluk dahamı önemli?

• Sağolasın abicim valla sesim çok kötü hasta olmasam arayacaktım kb

• estagfurullah.. iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 7

• Ciddi sorduğum sorulara genelde az görüş geliyor. Ben de anlamadım.

0|1
    0|0
    • incicapsde felan kızlarsoruyor üyelerinin genelinin cinsellik üzerine yaratılmış gibiler, cümlesini şimdi daha iyi anlıyorum, selam olsun azınlıkta olanlara.

• Ben ilk okuduğumda üzülmüştüm ve sinirlenmiştim. Şimdi tekrar okuduğumda çok gülüyorum. İbretlik tespitler yapmışlar. 😔😄

• saçma sapan troll sorularıma sayısız cevap geliyor. üyeliğimin başında ciddi bir şey sormuştum, daha da sormam. 😂😂

0|1
    0|0
  • Dikkat çekecek sorular sorabilirsin bu konu da haklısın nasılım konusu baya görüş alıyor

0|1
    0|0
  • çogu mantıklı soruya cevap gelmiyor zaten

0|1
    0|0
  • Çoğu zaman cevap vermek yerine takip ederim. Şimdi takip özelliği de kalktı galiba

0|1
    0|0
  • Nasilim sorularinda genelde kizlar baska tarafini soruyor o yuzden

0|1
    0|0
    • Asıl çıbanın başı o kızlara yorum yapan erkeklerde, o değilde ulu orta saydırdığı kızlara, özelden yürümüyorlarmı hahah dışarıdan tam rezil gibi göründüklerinin haberi var mı acaba

• kime ve neye göre kaliteli? herkesin kendince kaliteli buldugu soru vardir ve ona cevap verir. ben mesela bunu kaliteli buldum ve cevap verdim.

0|1
    0|0
    • Kendimce farklı bakış açısı yaratacak sorular soruyorum ve kan grubunuz nedir soruma eş değer yanıtı alamıyorum sorun bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Takip ettigim üyelerin sorularına cevap veriyorum sadece o kadar vaktim var 😊

0|1
    0|0
  • valla ben her katogoriden her soruya aktif olduğum sürece cevap veririm ayrım yapmam

0|1
    0|0
  • Kişi kalitesiz olunca. :)

0|1
    0|0
    • Kaliteli soruları, kalitesiz görüyor :)

• Aynen oyle :)

• Orasını burasını açanlar prim yapmaya devam ettikçe kaliteli sorulara cevap gelmez

0|1
    0|0
  • Çünki o soruya cevap verecek kapasite yok :)

0|1
    0|0
    • İnsan yinede zorlamalı çünkü risk yoksa başarı şansı 0'dır.

Yükleniyor...