Babanızla aranız nasıl ve yaşam tarzınıza müdehalesi var mı?

Soru çok açık. Lütfen samimi yorumlar yazın benim için önemli.

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• Babadan çok arkadasim gibidir. Bunu kendisi soyler sen benim arkadasimsin diye ben yasam tarzimi bilmesi gerektigini dusunup ona acilirim soyle soyle diye cogu zaman yanimdadir uygun gormediginede soyle yapsan daha iyi der sonucu yine bana birakir

1|0
    0|1
    • Maşallah gerçekten çok güzel

En İyi Kız Görüşü

• Aram iyi çok şükür. Babam hep iyiliğimi ister ve bizim bir yerlere gelmemiz için çok uğraşıyor. Adam yemek bile yapıyo yeri geldiğinde hatta yanına çağırıyo öğretmek için daha ne istiyim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Ticarette aram çok iyidir Yaşam tarzımdada çok iyidir
    Fazla karışmaz çünkü benim ne yapacağımı bilir.

1|0
    0|0
  • Babamla aram arkadas gibi.. açıkcası boyle olmasını istemezdim baba dediğin biraz ağırlığını koyucak fizik kaslı bisey ama aramızdaki olay su mesela işten geldi ''Oğlum kumandayı versene'' diyince hayır dedim mi iki saat tartısma çıkartıyo sonra babamla yumruk yumruğa dalaştığımız gunleri hatırlıyom felan vs vs

Niye bu kadar uzun yazdım bende bilmiyorum fdgd

1|0
    0|0
    • Sizinki arkadaş gibi ama birbirini çekemeyen iki arkadaş gibi

• Mesela o benim tipimle dalga geçiyo ben onunla fhdjkgd

• Bak bu iyimiş 😂😂

• on numara adamdır
    tarzıma karışmaz ama insanlığıma karışır

1|0
    0|0
    • Kişiliğine neden karışıyor ki

• kişiliğime değil insanlığıma
      ör: parayı nasıl harcadığıma değil, nasıl kazandığıma karışıyor

• Hm şimdi anladım o zaman haklıymış

• pek konusmayız meraba meraba kanks

1|0
    0|0
  • Aramiz iyidir insallah. Yasam tarzima mudahale edemiyor etmesini isterdim. 1-2 ayda bir falan ziyaretine gidiyorum.

1|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin 😔

• Bunlar ortada konusulacak seyler degil. Istersen bu konulari ozelden konusalim. Mesaj atabilirsin.

• Ben atmayı beceremiyorum ama denicem

• Çok iyidir aram

soğuk degildir. labali değildir.

ne o bana bu zamana kadar kötü birşey demiştir ne de ben onun yüzünü karartmışımdır.

1|0
    0|0
  • babamı cok severım oda benı cok sever ama hıc bellı etmez gıder başka yerde uzulurde karsımda olsemde gelıp sarılmaz yaşam tarzı desen ewde cihan harbi çıkıyor tamamen farklı yasamlarımız dusuncelerımız mevcut.

1|0
    0|0
    • Bunu bilmen çok güzel en azından gözlerden ele veriyordur sanırım.

• İyi, hayır yok.

1|0
    0|0
  • beni daha 17 yaşındayken evden kovan babamla mı hiç sorma bile
    hakkımı helal etmem
    duy muzaffet aykan duy

1|0
    0|0
    • Allah yar ve yardımcımız olsun. Benimkide o tiplerden ama kız olduğum için kovamıyor.

• ohoooo

1|0
    0|0
  • babamla aram iyi. yaşam tarzıma müdahales yok ama tavsiye veriyor sadece. aramızda harikadır akşamları yemekten sonra baba bir cugara verde içek derim sonra üstüne bide çakmak isterim o derece yani :)))

1|0
    0|0
    • Oh maşallah özendim 😊

• ozaman yapıcak birşey yok be canım üzme sen kendini illaki bir olur yol çıkar karşına hiç merak etme.. sana yardımcı olmaya çalıştım dünden beri ama sanırım pek olamadık

• Allah razı olsun ama başrol babam 😔

• Saç uzatsam kızar, kısa kessem kızar, model versem kızar, bilgisayarım bozulsa kızar, beraber bir şeyler alırsak, kendi zevkine göre giydirir ama ben babamı yinede seviyorum o babalık görmedi ama bana babalık öğretiyor, alttan alıyorumda seviyom ya babamı :D

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım ve ikizim gibi onunla büyüdüm ben tam 7 yıl birlikte yaşadık bekar hayatı babayla güzel 😄

1|0
    0|0
  • yok eskiden olurdu şimdi aramız çok iyi

1|0
    0|0
  • Kışın iyiyiz yazın kötü sebebi ise ben şehir dışındayken pek karışamıyor o yüzden bir tatsızlık olamıyo ama yazın hergün savaş içersindeyiz

1|0
    0|0
  • babamla aram iyi tabikide yaşam tarzıma müdahelesi olabilir birşey demem çünkü aile cocuklarının iyi olmasını ister ve onun için uğraşırlar

1|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun gerçekten 😊👏🏻

• babamla aramız çok iyi. yaşam tarzıma müdahale etmez sadece küçük tavsiyeler verir ve destek olur

1|0
    0|0
  • Fikrini söyler baskı yapmaz çok iyi aramız Allah ondan razı olsun

1|0
    0|0
  • Şu yaşıma geldim hala bazı şeylere müdahale eder

1|0
    0|0
  • pek iyi oldugu söylenemez

1|0
    0|0
  • hiç karışmazdı ama şimdide yaşasaydıda karışsaydı diyorum

1|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin çok üzgünüm 😔

• Aramız iyi. Yaşantıma karışmadı, karışmaz.

1|0
    0|0
  • bağırır çağırır ama iyi adamdır.

bkz; adamın dibi.

1|0
    0|0
  • Babam keşke sağ olsa da yaşam tarzıma sürekli karışsa.. :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Aram iyi. Karışmaz pek bir şeye karıştığı konularda haklı olduklarıdır zaten :)

1|0
    0|0
  • Hayır yok müdahale etmez etticek bişey yapmam çünkü. .

aramızda normal ne çok iyi ne çok kötü

2|0
    0|0
  • kötü... evet var hayatımı o bu hale getirdi sayesinde asosyalin teki oldum namus falan diye kızların balını yiyyorlar bu ülkede

2|0
    0|0
    • Aynen öyle ama hayatımızı mahvediyorlar haberleri yok

• kızların başını yiyyorlar yazacaktım çok pardon... ben dışarı çıkmıyım diye ne iftiralar attı ya da sevgilim olmasın diye sanki yasadışı çok kötü bişeymiş gibi... beni asosyalin biri yaptı liseden mezun olunca hele hepten depresif ve temble biri oldum üniversteye gitme istemedim çünkü baba dışarıyı yazıcam deyince büyük bir kavga çıkarmıştı ben sana her ay 200 lira gönderemem diye insan elindki parayı neden çocuğuna harcamaz tüm suçu ona atmak istemiyorum ama kısmen beni beş parasız bırakacağından gitmek istemedim... bu seferde niye evde oturuyorsun demeye başladı pişman olmuştu ama çok geçti erkek arkadşım olmasını istemzdi şimdi fuckbuddy arayan bir insana dönüştüm... ruh halim değişken oldu... falan filan çocukların psikolojisiyle bu derece oynamak ger. zekçe toplumsal normlar yüzünden yasaklar koymak çok saçma babama " senin kızını şurda gezerken gördük" diye babama sanki kötü bişey yapıoymuş gibi anlatan akrabalarıma çok kulak asmasındanda oldu hepsini öldüresim var şimdi

• Benimde hayatımı s*kti ve devam ediyor. Panik atak hastası oldum doktora bile götürmüyor. Maddi, manevi her anlamda psikoloji bırakmadı. Şimdi evlenmek istiyorum vermeyecek ve şiddet uygulayacak diye söyleyemiyorum ama ölüyorum artık dayanamıyorum bu kadar acıya.

• İyi değil. Fikirlerimiz uyuşmuyor

1|0
    0|0
    • Genelde hangi konularda?

• Okul ve din

• Bizde de aynı sorunlar mevcut ama artık okul sorunu kalktı şimdi iş sorunu var çalışmamı istemiyor

• Aramız iyi değil.

1|0
    0|0
    • Hmm benimde öyle. Hangi konularda?

• Aramız normal, müdahale yok.

1|0
    0|0
  • aılemden ayrı kalıyorum :)

1|0
    0|0
    • Ailenle yaşarken nasıldın

• evın tek kızı oldugum ıcın sanslıydım sanırım :)

• Allahtan ki tek kız değilim yoksa daha beter sıkardı 😔

• Babam bana karışmaz 😊

1|0
    0|0
  • Müdahale edemediği için tabiki aramız çokta iyi sayılmaz.

1|0
    0|0
    • Tam olarak anlamadım açıkcası

• eh normal yani müdahalede yok

1|0
    0|0
  • Yaşamıma bir şey demez normal evlat baba ilişkisi

1|0
    0|0
  • Babamı ne görüyorum ne de konuşuyorum işine bakar ne yapar ne eder haberim bile yok 4-5 senedir

1|0
    0|0
    • Neden peki buna engel nedir?

• Ölmüyor herif kedi gibi dokuz canlı mübarek. AMİN

• Onunda sırası gelir canım merak etme

• aramız hiç iyi değil ama yaşamıma fazla müdahale etmeye çalışıyor, izin vermiyorum gerçi

1|0
    0|0
    • Fiziksel şiddet var mı?

• hayır yok, olamaz

• O bile bir avantaj valla bravo 👏🏻

• eskiden kötüydü şimdi fena değil çünkü surekli evdeyim artık. herşeyime karışır. eskiden ergenlik dönemimde baya psikolojimi bozmuştu.

1|0
    0|0
  • annem ve babam birlikte karışır

0|0
    0|0
    • O daha kötüymüş 😔

• Allah yardımcın olsun

• amin

Yükleniyor...