Bir tebessüm kaç lira? Bu kadar asık yüzlü olacak ne var? Sahi en son ne zaman içten güldünüz?

Sadaka niyetine dağıtın iyi gelir :-)

Bir tebessüm kaç lira? Bu kadar asık yüzlü olacak ne var? Sahi en son ne zaman içten güldünüz?
gülümseme güzel yazının konumuzla alakası yok :-D

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• çok küçüktüm büyüklerin dedelerim kahkaha atarak güldüklerini. En çokta dedim gülmesi garibeme giderdi bizle oynarken çocuk gibi olurdu 60 yaşında adam. o zamanlar pek anlamamıştım ama şimdi anlıyorum bazı şeylerin kıymetini.

İnsanlara tebessüm etmeniz de bir sadakadır.

1|0
    0|0
  • Kıssadan hisse bir şey anlatayım ve benimle çok baglantılı.
    Bir sirkte çalışan bir palyaço varmış ve gelen izleyicileri yaptıgı pandomimlerle gülmekten kırar geçirirmiş ve kısa zamanda tüm çevreye ün salmış kapalı gişe yaparmış. Kendiside sürekli bir doktora gidermiş gülemediğinden şikayetçi olurmuş. Doktor defalarca her yolu dener fakat adamı güldürmeyi başaramaz. En son aklına karşı sirkteki palyaço gelir ve adama karşı sirkte bir palyaço var tüm milleti gülmekten kırıp geçiriyor birde ona gitmeyi dene der. Pallyaço biliyorum ve her gün gidiyorum der. Gidiyorsun ama hala gülmüyorsun öylemi der doktor. Evet cevabını alır ve doktor pes der. Orayada gidip gülemiyorsan yapacağım birşey yok der. Merak eder ve neden gülmediğini sorar doktor. Doktor bey çünkü o palyaça benim...

1|0
    0|0
    • Biliyorum bu hisseyi :-) yaşananlar ne kadar ağır olursa olsun gülümsemek insanı hem ayakta tutar hem hayata gün gün bağlar... Bu kadar zor olmamalı...

• Bütün toplumun yaptıgı bu zaten ama bazılarının üstünde durmuyor. Çünkü alt yapı üst yapı bozuk

• Ahlaki değerlerin eksikliği maalesef... değer yargıları dediğiniz gibi alt üst oldu...

• Her şey para değil. İnsanlar o kadar çok sıkıntı içerisindeler ki tebessüm etmeyi unutuyorlar.

Herkes siz değil !

1|0
    0|0
    • Elbette para değil :-) soyut olduğu için paha biçilemez değerde... dinimizde var tebessüm etmek sadakadır... ayrıca yaşadığın süre içinde dert sıkıntı asla bitmeyecektir... tebessüm için bahane mi arayalım?

• O bir ironiydi :S Bu oynamak değil :S kimse bana sadaka versin değil derdim... anlatmak istediğimi anlamadın... herkes biz değilmiş! Biliyoruz çok şükür...

• Sustum : ) İronici hanım : )

• Ben en son ekim ayinda icten guldum ondan sonra bir daha gulemedim en mutlu gunumde beni koca İstanbul'da en iyi bildigim kale gibi saglam oldugum sehirde gozumden yas geldi 29 yasinda bende agladim

1|0
    0|0
  • Tebessum ederim de gulmeyi pek sevmem

1|0
    0|0
  • Dün cem yılmaz soru cevap izlerken krize girmiştim

1|0
    0|0
    • Cem yılmaz ismini duyunca mutlaka bir komik anlatımı geliyor akla :-)

• 1|0
    0|0
  • Yalancılar gülmeyi haketmiyor...

1|0
    0|0
  • için kan ağlıyor, yüreğin daralıyorsa; gülmek zor bir sanat..

1|0
    0|0
  • Valla her akşam kursta aslı abla ile nesrin abla ile doya doya gülüyorum.😁

1|0
    0|0
  • Gül ki Gül'ler boynunu büksün sen gülerken

1|0
    0|0
  • Bugün derste bir video izledim bide en önde oturuyordum gülme krizine girdim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biraz önce. Sanırım hayatımın en güzel anını yaşadım.

1|0
    0|0
  • gülmediğim an yok :D :D D:D :D

1|0
    0|0
  • Dün :)

1|0
    0|0
  • Tebessümümü hak eden yok

1|0
    0|0
  • unuttum

1|0
    0|0
    • Gülmeyi unutmak :-( umarım en kısa zamanda hatırlatır sevdiklerin...

• Çok teşekkür ederim bazen böyle küçük bir destek yorumu bile çok iyi geliyor çok saol :)

• Rica ederim :-) gülümsedin asıl ben teşekkür ederim :-)

Yükleniyor...