Arkadaşım Anıtkabiri Yıkacağız Dedi Burnunu Kırdım?

Gençler malum partiden bir arkadaşım var bizim burada çocuğu pek sevmem ama aynı ortamdayız sonucta. Çok gevşek bir çocuk böyle sürekli sataşır seçim biter ne oldu laa koyun demiştiniz koyduk falan diye sürekli böyle alay eder sürekli dincilikten dem vurur kendiside tam bir pustun teki neyse. Bu güzel kardeşim yine dün ortamdayken böyle siyaset muhabbeti açtılar işte herkes konuşuyor ahmet kayaya bile gelmişti konu sonra atatürke geldi bu başladı şöyle yaptı böyle yaptı demeye neyse dinliyoruz sonra bir arkadaş buna cevap verdi bu sinirlendi bağırmaya başladı ya bir gidin işinizie ataputunuzu savunma bana zaten yakında anıtkabiride yıkacaz merak etmeyin müslümanlar nurunu tamamlayacak falan demeye başladı bana bir sinir geldi sen nereyi yıkıyon bulaşıkmı yıkıyon a. k evladı diyerek kafayı çaktım buna nasıl dövüyorum ama burnu kırılmıs kanlar içinde kaldı yerde arkadaşlarda sinir olmustu onlarda öldürmek istiyor ama neyse tuttular boşver diye gittik bir dahada konuşmayacağım çocukla. Nasıl böyle şerefsizler var nasıl bir kindarlıkla yetiştiriyolar la bunları? Herife bak apaçık konuşuyo sen kimin ülkesinde kimi yıkıyon şerefsiz anasını satıyım zamanında ingilizler gelse böyle birşey demez onlar bile saygı gösterirdi bu zındıklara bak ya sinir etti yine

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...