Kadınların araba kullanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bana göre kadınlar daha naif ve hassas olduğu için sorun ediyolar. Elinin hamuru ile araba kullanma diyenler çok sinirimi bozuyor. Sizce nasıl? Bence sorun edilecek bir durum yok ortada.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların elleri erkeklere göre daha az titrer ve kadınlarda odaklanma sorunu daha azdır daha dikkatliler, ondan dolayı kadınların araba kullanması daha mantıklı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• türkiyede trafik akışı sert olduğu için kadınlar da öyle olması gerekiyormuş gibi düşünüldüğü için böyle söyleniliyor. türkiye dışındaki birçok yerde trafik gayet sakindir mesela İngiltere Avustralya Kıbrıs gibi. oralardaki türkler de hanzo gibi karşılanabiliyor ayıptır söylemesi 😃

1|0
    0|0
  • Hic bişe düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • aslında arabalar trafikten çekilmeli. toplu taşıma bilinci yerleşmeli. öyle saldırmalı sardalya konservelerinden bahsetmiyorum.

0|0
    0|0
  • normal :D

0|0
    0|0
  • Kadın bana soruyor park ettim nasıl olmuş park edebilmişmiyim diyor arabayı yarısıda yolun ortasında parkediverdim arabasını teşekkür kaptım ögren dedim

0|0
    0|0
  • Temiz ikinci el araç alma seçeneği doğuruyor bu açıdan iyi

0|0
    0|0
  • Aptal aptal kazalarında başını çekiyorlarr. Gazla fren pedallarini karıştırıp duruyorlar

0|0
    0|0
  • kadınlara saten bayılıyorum
    arabalara hastayım
    araba kullanan kadın varsa beni eritir eritir !

0|0
    0|0
  • Haşin ve sabırsız kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • yahu park edene kadar adamı öldürüyonuz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın erkek ayrımı cok sacma değil mi ya :D O zaman erkekler de yemek yapmasın? Basbaya kadınlarda cok guzel araba sürebilir öyle olmasaydı kadınlara ehliyet verilmezdi

1|0
    0|0
  • Valla bisey dusinmuorum yakonda bende ehliyet alsam miki diorum

1|0
    0|0
  • Bazı erkeklerden daha iyi kullandığıma eminim. .

1|0
    0|0
  • Bir bayan olarak sinir bozucu olduklarını kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • Felaket !!! 😅

0|0
    0|0
Yükleniyor...