Tek dal sigaran olsa arkadaşına ne söylerdin?

Diyelim ki arkadaşın senden sigara istedi o anda tek dal sigaran var bunu biliyorsun ona yok diyip geçiştirir misin yoksa feda olsun arkadaşım mı dersin :) :)

Tek dal sigaran olsa arkadaşına ne söylerdin ?

0|0
16|35

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 34

• Öncelikle zaten canım istemiyordu, al sen iç derim. Akabinde de telefonumu elime alır, daha sonra cebime koyar ve çaldırdıktan sonra; fevri ve sinirli cevaplar verdikten sonra; hızla uzaklaşırım. Gözden kaybolduğuma inandığım esnada da, sigaramı yakar ve yeni bir paket almak için büfe arayışına girerim.

(Tamam vurmayın.)

0|1
    0|0
  • çocuk muyum ben, verirdim tek dalda olsa

0|1
    0|0
  • Döneriz kanka derim.

0|1
    0|0
  • İlk yarıyı mı içmek istersin son yarıyımı sana döneyim derim. Ben kardeşim dediğim adamla herşeyimi paylaşırım.

0|1
    0|0
  • Ne diyon ya dal yaprak? Hsjjsj

0|1
    0|0
  • Ben verirdim alti ustu bir sigara😊

0|1
    0|0
  • ortadan kırar bölüşürüz

0|1
    0|0
  • Birlikte içerim birazını o birazını ben

0|1
    0|0
  • arkadaşlık, o sigarayı beraber içmeyi gerektirir.

0|1
    0|0
  • Cik git elimden bir kaza cikacak...

0|1
    0|0
  • Erkek adamın son dal sigarası alınmaz derim. Ya da döneriz o kadar sıkıntı yapmayız :D

0|1
    0|0
  • cok değer verdiğim samimi bir arkadasımsa 1 tane sigaram var sigarayı paylaşalım kanka derdim yalanı sevmem samimi olmadıgım arkadasımsa 1 tane sigara var kanka der yoluma giderdim

0|0
    0|0
  • Dönelim derim

0|1
    0|0
  • Paket Alırım Ona Isterse Son Dal Sıgaramıda Verırım Sorun Degıl

0|1
    0|0
  • dönelim kanka derim

0|1
    0|0
  • son 5 sigarada milletten otlanmaya başlarım, o gece alabileceğim açık bir yer yoksa

0|1
    0|0
  • sigara içmem ama arkadaşıma paket sigara almışlığım vardır

0|1
    0|0
  • veririm al yak ikimiz icelim derim sigara alamıcakrket gibi bisey yoksa durumdaysak bakkal market gibi bisey yoksa

0|0
    0|0
  • dönüyorum

0|1
    0|0
  • Yengenin hediyesi kanka

0|1
    0|0
  • Son sigara falan dinlemiyor bu yamyamlar 😄😄

0|1
    0|0
  • No smoking

0|1
    0|0
  • param varsa yakınlarda alacagım bı yer varsa sigarasız bırakmazdım. bir sigaranın lafını yapacak degılız. ama eger son dal ve alamıyacak bı durumdaysam da derdım acık acık oglum param yok son dal zaten dıye :D anlardı o da benı :D

0|0
    0|0
  • Biz son sigarayı döneriz

0|0
    0|0
  • birincisi sigara içmenin raconunda tek dal sigarası kalandan sigara asla alınmaz. İkincisi diyelim ki istedi, dönelim der birlikte içerim.

0|0
    0|0
  • tiryakinin son sigarası alınmaz ;)

0|0
    0|0
  • bir dal sigaram var gel dönelim

0|0
    0|0
  • Vermem yok derim

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir. ama döneriz herhalde

0|0
    0|0
  • Yariya kadar ben yariya kadar sen derim ama sonunu ben icecem yoksa sigaradan zevk almiyom :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...