Sevmekten korkar mısınız?

Yoksa ne sevmekten kormak ne zulümden korkmak bize yakışmaz mı dersiniz?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• artık korkar oldum.. çünkü çok değer verip çok sevip sonrasında çok üzülüyorum.. aylarca uykularımdan oluyorum unutamıyorum, çok acı çekiyorum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Korkarim... Çok sevmek yaninda aciyi ayriligi mutsuzlugu getirir tüm bunlari göze alip çok sevmek tek basina aci çekicegini caninin aciyacagini ağlayacagini bile bile sevmek cesaret ister o yüzden en iyisi yanlizlik :) kafan rahat :) 😊😊😊😁😁😂😂😁😁👍👍✌✌✌✌✌

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bunu dinleyince sevmekten korkulmayacağını anlarsınız.. Yalnız sevilecek yalnış kişiden korkun...
    https://youtu.be/RQDltB2aiD0

1|0
    0|0
  • tanışmak bir şekilde tesadüflere bağlı.. arkadaşlık kendi seçimimiz ama sevgi-aşk kaderimizdir diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Bazıları için git gide anlamını yitirirken, bazıları için yaşam enerjisi kaynağı olmakta sevmek/sevilmek.

Zaman anlamını naçizane kıstaslarımda yitirdiğine göre de, benim için sadece zaman kaybı olacaktır muhtemelen.

(Açılın felsefe yapıyorum!)

1|0
    0|0
  • Genel olarak kadinlardan korkmali. Muazzam akil oyunlari yetenekleri var, sevmekten de o yuzden korkmali :D

2|0
    0|0
  • Üzerine kepenk dahi kapattım 😒

3|0
    0|0
  • Yeniden birini sevmekten korkmak ne kadar acı vericidir bilir misiniz bayan?
    O kadar korkmak ki hemde, geçmişin acısına tutunarak yaşamak zorunda kalırsın. Çünkü geçmişte yaşadığın acı, bugün acı çekmekten yeğdir. İşte o yüzden hep aynı yerde sayarsın. Aynı yerde saymanın en acı olduğu anlar bunlardır işte. Bütün bunları nereden mi biliyorum? -Kendimden

1|0
    0|0
  • evet korkar

1|0
    0|0
  • Artık korkarız kanks

1|0
    0|0
  • Korkarım. Menfaatsiz sevgi çok az çünkü bu devirde.

1|0
    0|0
  • korkmam sevmek güzel

1|0
    0|0
  • Korkuyorum

1|0
    0|0
  • korkmam bu duygularıma düşüncelerime kilit vurmak olur.

1|0
    0|0
  • Sevmekten korkmam terk edilmekten korkarım.

1|0
    0|0
  • Seviyoruz ama karşılıksız oluyor :/

1|0
    0|0
  • Keşke korksaydım...

1|0
    0|0
  • ben yemin ettim sevmemeye

1|0
    0|0
  • Sevmek her zaman güzeldir. Korkusuzca ;)

2|0
    0|0
  • korkanın çocuğu olmazmış :dd

1|0
    0|0
  • Sevmekten korkarım çünkü dönüşü ya yoktur ya da çok acıdır

1|0
    0|0
  • hayır korkmam :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8