Trafikte kadınlar daha komlexli ve dahamı sabırsız.. beklemek yok sabırsızlık var gözlemlediğim.. eğer öyle ise neden?

Kızlar trafikte neden bu kadar komplexli? bir yol tartışmasında söylemediğini bırakmıyorlar.. sizde öylemisiniz? trafikte erkekle bile tartışırken bu kadar afra tafra görmedim.. park için uzun süre bekleyince arkadan sert sert arabamı yumruklayıp kardeşim sen napıyorsun 40 saat burası yol babanın çiftliği değil diyip fazlasını söyledi.. ağza alınmicak erkeğe bile fazla gelen küfürler saydırdı.. sonra kadına şiddet diyorlar ne biçin davranışlar bunlar?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanlar onlar da öğrenir abisi

0|0
    0|0
    • ya saniye bekleyemiyor.. gelmiş arabamı yumrukluyor.. böyle saygısızlık olmaz deyip senin derdin ne deyince resmen saldırganlaşıyor saydırıyor küfürleri.. sende öylemisin.. bu ilk değil ama ben erkekle bile tartışırken bu kdr sorun olmamıştı..

• Ben daha ehliyet almadan ilk defa Babam arabayı kullanmak için vardığımda hiçbir şey bilmiyordum araba geri geri gitmeye başladı korktum ya Her şeyden böyle elimi ayağımı çektim

• Çıldırtmayın bizi :D

0|0
    0|0
    • ya ne çıldırtması.. gerçekten sabırsızmısınız?

• kadının arabanızı yumruklaması boşa değilmiş :D

• anlamadım.. valla anlamadım..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...