Ameliyatla bakireliği geri getirseydik?

tıp bilimi yıllar sonra gelişse ve ameliyatla bakireliği geri alabilsek nasıl olurdu sizce böyle bir şey çıkmalı mı kadınları o aptal şey için ayırt eden zihinlere inat çıkmamalı mı

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence erkeklerin bekaretini ölçen bir teknoloji gelişse daha iyi olurdu. Kendisi her haltı yapıp bakire kız arayan b. k kafalıların iki yüzlülüğü ve bulanık zihinlerini ayırd edebilirdi insanlar.

3|1
    0|1
    • İşte bu çok haklısın. Erkeklerin ne kadar süt dilimi oldunu ölçmek lazım ona göre 0 km kız arasınlar.

Erkekler Ne Diyor 25

• Zaten öyle bir ameliyat var malesef. Sen hangi yıldan geldinde bunları bilmiyorsun? Ben bakir erkek olarak bunların hepsini biliyorum. Nasıl anlaşılacağınıda biliyorum özel hastaneye götürsek sizi yandınız! Benim için namus önemlidir namus! Ön sevişme yapan bir kız bana namusluyum demesin!

0|0
    1|0
  • tıp bilimi yıllar sonra gelişse ve ameliyatla bekarete önem veren zihniyet yerine insan zihni koysa daha iyi olur

1|0
    0|0
  • 18 yaşında bunu düşünüyorsan sıkıntı büyük :)
    aptal şey dediğin şey yüzyıllardır namustur

2|1
    1|0
  • burada önemli olan ruhun bakire olması dedikleri şey giriyor devreye.

2|0
    0|0
  • Hayır ameliyat ile kızlığı geri getirmek yerine , şu bakire zihniyetini aşıp namusu kaldırıp yerine iffetti , cinsel ilişki yerine zinayı getirirsek hiçbir problem kalmayacak... Bu arada kızlık zarının artık ne işe yaradığını insanlar öğrenmeli.

1|0
    0|0
  • sen uğraş çıkart ondan sonra bütün dünya ile beraber ol sonra evlendiğin adama iyi aile kızı numarası yap :) işiniz gücünüz yok boş boş işlerle uğraşıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • şu iyi aile kızı terimini merak ettim bütün dünya ile beraber olan kadınların ailesi yüz karası yani

• gecelik ilişki arayan erkeklerde normal değilse elbette bu dediğini eleştirmiycem

• elbette normal değil ben normal demedim zaten :) ama erkekler bazen beyinleriyle değil başka yerleriyle düşünüyor bunu kendimizi haklı çıkarmak için söylemiyorum bilimsel bir gerçek bu.

• Milletin altına yat ondan sonra o zihinlere inat de.

0|0
    1|0
  • bunu düşünen zihinler dağılmadıkça çıksa da çıkmasa da insanlığın beli doğrulmaz önce dürüst olmalı insan

0|0
    0|0
  • var ki o zaten sonradan dikme. olayi var

1|0
    0|0
  • sen kocanımı kandırıcaksın yoksa kendinimi kandırıcaksın bunu baştan söyle ne olucaksa olsunn dürüst olduğunu görsün en azından güven sağlarsın

0|0
    0|0
    • amaç kandırmak değil burada benim bu ameliyatla bir derdim yok ama doğu illerinde kucucuk kızlara bu testten yapıyorlar ve tecavuze ugrayan cogu kızı öldürüyorlar

• zaten amiyatla kızlık zarı geri dikilebiliyo cahil :D

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum eninde sonunda belli oluyordur öyle bir şey eski hali gibi olamaz

• kadınlar için gereksiz muabbet olduğunu düşünmüyorum cinsellik takıntınız varya hani sizin işinize gelmedi tabi

• yani çopu erkek için önemli tabi ama ben yüzsüzlük olarak değerlendiriyorum. yani sen okadar yap yap ondan sonra ben bakire kız isterim bilmem ne... saçma yani gerzekçe. ama buna birazda kızlar sebep oluyo. kendisi kızlarda da evlenmeden önce yapanları or... olarak yargılayıp evlenirken de tecrübeli erkek isteme muabbeti var. kısacası insanlar iki yüzlüdür alış buna...

• o teknoloji zaten var..

0|0
    0|0
  • Takılmayın böyle şeylere, sen zaten o zihniyetle mutlu olamazsın, kaldı ki kızlık zarı sadece cinsel birleşmeyle yırtılmıyor, ayrıca ilk gece çarşafa azıcık pacar suyu dök ameliyatla ne uğraşacan

0|0
    0|0
  • tbi canım banada 10 sene geriye gitmeyi versene :))

0|0
    0|0
    • bu ameliyatın olduguna mı inanamadın kafanı anlayamadım şu an

• yok insan sadece kendini kandıra bilir vijdanını degil elvet o yalan ALLAH karsısında karsına cıkacak ve gecmişin hesabı sorulacak anlayan anlar

• he doğru diyonda herkes yaptıgında özgür

• sendemi yıttırdın bu yaşta ((

0|0
    0|0
  • asla öyle birşeyi tavsiye etmem neyse o olsun

0|0
    0|0
  • Zaten bu tip ameliyatlar var su an :)

0|0
    0|0
  • çıktı bile sen ne diyon :D

0|0
    0|0
  • en çok yapılan ameliyat olurdu :)

0|0
    0|0
  • Bakirelik neden aptallık ki?

0|0
    0|0
  • Anne karnındaki bebeği geri rahme sokabilirmisin?

0|0
    0|0
  • O aptal şey dediğini bir gün kızın olduğunda ve bunu kaybettiğini söylediğinde vereceğin tepkiyi merak ediyorum Gerçi senin kızın olsa bu zihniyetle sevglisinede göz koyarsın sen

1|0
    1|0
    • kadınları bir seks kölesi gören erkek olarak ne kadarda samimi bir yorum yapmışsın

• kafa yapın seni ele veriyor

• Sen nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun Türk milletinin bir töresi var sadece Müslümanlıkla alakası yok bunun siz avrupaya özenip soytarılık yapmaya devam edin bu kadar meraklıysanız milletin altına yatmaya gidin fahişelik yapın bedenini parayla satıp erkeklerle yatıp kalkan birisine bütün insanlar fahişe diyor ama sizin zihniyetizdeki insanlar erkelerle sevgili muhabbeti yapıp her gece bir erkekle yatıp kalkınca adı aşk oluyor Arsızlığa cesaret zinaya aşk dediler bir milletin ahlakını işte böyle yediler ne güzel bir söz Orospuluğuna burada gelip kılıf uydurma Senin yazılarına bakıncada insan bundan başkasını göremiyor

• haydi oldun ameliyat kocandan sakladın kocan bunu elbet öğrenecek bunu da geçtim geri getirsen bile o günahlar silinmez ;)

1|1
    0|0
    • ya sizin %50 lilik grubun beyninde sakatlık var galiba

• öznel bir yargı olsa gerek ama burdan bakıldıgında benimki oldukca nesnel dogruluk payınız yok malesef

• doğruluk payı var bunu senin anlaman mümkün değil

• Sen bayağı bir geride kalmışsın kızlık zarı yıllardır dikiliyor ayrıca mesele zar değil namuslu olmak

1|2
    0|0
    • namuslu olmak önemli elbette ama bir erkekte neden namus bu kadar bariz değil anlamak istemiyorum ne yazıkki

• Erkeğe sorarsan söyler bu ülkede ayrıca bakire olupta tecrübeli olsun diyen çok kız var

• Zaten getiriyorlarda 2500 tl ye eskisi gibi oluyor bak ne güzel hemen git ver

0|0
    0|0
    • terbiyesiz engellerdimde şimdi vaktimi kaybedemem

• Terbiyesizmi git vers sonra diktir diyorum daha ne :)

Kızlar Ne Diyor 16

• @yakbirsigara bu devirin "adamlarina" layik bir uygulama olur.
    Aptal sey diye nitelendirdigin ise kadininda, erkeginde (!) serefidir. Seref ise bekaretten ibaret degildir, en kücük davranis sekli bile bizim seref/ahlak algimiza bir isarettir. Yapmayan (sadece bekaret icin geceri degil) inanci ve kendi icin yapmaz. Inancimizi ve kendimize olan saygimizi yitirirsek, cogu insan buna senin gibi evlenecegi erkek icin önem vermez, dogrusuda budur, cünki bu devirde buna layik erkek 100de 95, bilemedin 90 bulunur. Böyle bir durum söz konusu olsa bile, bekaretini kaybetmis birini yargilamak, Allahtan baska kimsenin haddi degildir. Evlenecegin insan kendide sunabilecegi isteklerde bulunma hakkina sahip. Kendi serefine önem vermeyen, baskasininikinede önem vermez. Yalan söyleyen, kendini kandirir, Allahi ve vicdanini kandiramaz. Vicdani rahatsa zaten insanliktan cikmistir. En önemliside.. kandirdigini düsünürsün, ama Allah sana hic ummadigin anda hic ummadigin birsey yasatir, asil kandirilanin sen oldugunun farkina varirsin.

0|0
    0|0
  • He diktirin diktirin kakalayın kendinizi aynen devam...

1|1
    1|0
    • tekrar söylüyorum bu kafayla ancak köle olabilirsiniz kadınlar hala özgür değil

• Tıp zaten okadar ilerledi diktirmenin disinda daraltip yenileme işlemi var turkiyede 3 yildir olmasi lazim

1|0
    0|0
  • http://i.capsspot.com/s/23/2/953737.png

bu filmi izlediysen küfürlü canlandır. duygularıma tercüme olacaktır.

ayrıca bir zar için nice cinayetler işlendi. bu insanlar amsalak.

1|0
    0|0
  • Zaten yapabiliyorsun bunu? Fantazi için 5 çocuk doğurmuş kadında bile bakire algisi yapılabiliyor

0|0
    0|0
  • Insan gecmiste ne yasarsa yasasin arkasinda durmali. Bekaretten önce dürüstlük önemli bence. Olmamali bu tür kandirmacalar

0|0
    0|0
  • dikmek mümkün zaten fakat sorunun temelinde bazı sıkıntılar var kardeşim.

0|0
    0|0
  • Zar beyinliler için tıp çaresiz

1|1
    0|0
  • Bakireliği geri getirebilirsin şimdi bile.

0|0
    0|0
  • Yaşadığını duyguları sile bilirmisin

0|0
    0|0
  • yalama olma durumuda ortaya çıkabilir. ÇD

0|0
    0|0
  • böyle bişey var zaten

0|0
    0|0
  • Var ki

0|0
    0|0
  • zar dikiliyor zaten?

0|0
    0|0
  • Çıkmasın ama bir yerden duydum diktiren varmış özel hastaneler den bu da utanç verici bence bunu yaptırması

0|0
    0|0
  • zar diktirme ameliyatı var zaten ama gereksiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...