Burçları Şımartan Hitaplar? Nasıl hitaplardan hoşlanırsınız ya da merak ettiğiniz kişi hoşlanır?

Burçları Şımartan Hitaplar? Nasıl hitaplardan hoşlanırsınız ya da merak ettiğiniz kişi hoşlanır?

Yazın öğrenin :) + bonus olarak bugünün burç yorumlarınıda yazacağım :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Balık :))) baligimm benn

0|0
    0|0
    • :D geç kaldın

• şaka yaptım ya :D
      Balık

İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışının özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanağına düşen göz yaşını seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum, o sevgi dolu, gizemli yüreğini seviyorum. Sana sıkıcı diyenler boğum boğum sıkıla inşallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boşver, takma o çan çan çeneleri kafana...

• Cansun :))

Kızlar Ne Diyor 2

• boğa burcuyum

0|0
    0|0
    • Boğa

Ay benim güzeller güzelim. Bu Boğa'lar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi, iyi, iyi... Say say bitmez bunlar. Bir Boğa dünyaya bedeldir. Onlar şanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burcudur.

• Teşekkürler :)) bana aşk hayatından haber var bu aralar aşka ihtiyacım var.

• aşk öyle isteyince bulunsaydı keşke :) bende boğayım boğalar gerçek aşkı arar. sabret ^^

• Kova burcuyum

0|0
    0|0
    • Kova

İnsancıl, duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu Kova'lar. Allah sizin iyiliğinizi versin emi? Bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar olabilse... Sen çok yaşa emi?

• KOVA
      Yasadiginiz iliski yeni gelismelerle yön degistirebilir. Bununla ilgili belirtiler var ama biraz daha dikkatli olmalisiniz. Uzun süredir bogustugunuz sorunlar yine gündeme gelebilir. Is hayatinizdaki basarinizin sebeplerinden bir tanesi de hirsli ve tuttugunu koparan biri olmanizdan kaynaklaniyor. Küçük çapli ortakliklar içinde özellikle biri, bugünlerde sizin için anlamini yitirebilir. Biriktirdiginiz küçük bir parayi hiç istemediginiz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz. Ayak sagliginiza özen gösterin.

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Aslan Burcuyum :D

0|0
    0|0
    • Akrep

Herkes bir Akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı Akrep. Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insansın. Sana kıskanç, fesat diyenleri görmezden gel!

• Aslan başkan aslan :D

• Terazi burcuyum :)

0|0
    0|0
    • Terazi

Sana dengesiz diyenlere ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan varya, şu insanoğlu soyunda bir eksiklik, bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlık için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır. Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır. Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.

• Teşekkür ederim :)

• Cok zekisin cok yakisiklisin mukemmelsin deseler olurm egodan ya sjdks

0|0
    0|0
Yükleniyor...