Nerdeyse hiçbir istediğim olmadı şu hayatta. Her alanda hep bir sorun var. Annem kurşun döktürelim Dedi ne işe yarar?

Arkadaşlar isyan etmemeye çalışıyorum ama bazen olmuyor, elimde değil. Ben çevreme göre başarılı bir öğrenci oldum, istediğim yerlere gelemedim ama. Buna şükür denecek bir mesleğim var sayılır yinede. Sağlığımda hep bir sıkıntı var. Neredeyse her sene ameliyat oluyorum. Olmadan rahat etmiyor galiba benim vücudum ama durum bu. Küçük küçük operasyonlar ama her sene çıkıyor başıma bir şey. Eli yüzü düzgün bir kızım,23 yaşındayım. Kiloluydum onları da verdim artık fiziğim de daha düzgün ama hep yalnızım.Çevremde çift gezen herkese imrenmeyecek başladım. Bir kez biriyle beraberliğim oldu o da bekar değildi malesef ve sevmek, sevilmek istediğim için asla yapmam dediğim bir şeyi yapmıştım. İki yıl geçti yalnızım. Birileri girmeye çalışıyor ama hep art niyetli insanlar. Mühendisi, doktoru hepsi var ama masum bir beraberlik değil istedikleri yalnızca. Bugün bir ameliyat randevusu daha verdi doktor ve benim yerime artık annem yeter dedi. Kurşun döktürecekmiş bana bugün. Nedir ne işe yarar pek bilmem. Bilen anlatabilir mi? Ve bu durumlardan kurtulmak için Önerebileceğiniz bir şey var mı? (Dua etmeden uyumam)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire değilmisin yani?

0|0
    0|0
    • Değilim

• İlişkiye girdiğin kişide evliymiş meraktan ilişkiye gireyim dedin herhalde neyse önce sağlığını toparla gerisi gelir

• Hayır alakası yok merakla. Çok sevdiğim için, onunda istediğini bildiğim için oldu o kadar

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta sasmaz en güzel ilac pozitif düsünce ve enerjidir.. senin yazini okurken ben depresyona giriyordum... gencecik kizsin, önce sen yolunda gitmeyen seylere degil, olumlu olan seylere bak... hastaligin nedir bilmiyorum, ama muhakkak önlemek icin yapman gereken seyler vardir... Kendine dikkat et. Sürekli hastayim diyerek dolasan insanlar, diger insanlara göre daha cok hasta olur. Meditasyon ve yoga yap... kendine ask mektuplari yaz. Kendinde sevdigin selyerin listesini yap.

0|0
    0|0
    • Aslında çok güçlü bir insanım. Neler neler yaşadım ve tek başıma atlattım hepsini, kimseler duyurmadan, göstermeden tek başıma hallettim ama artık bıktım bu durumdan da. İki olmak istiyorum ya, imreniyorum. Yoksa kendimi seviyorum gerçekten. Hatalarımı da seviyorum ben. Evli bir Adamla sevgili olmuş vay o. Derler ama Nasıl bir insan olduğumu ben biliyorum ya gerisi hep boş. Ama Malesef bunları benim bilmem, benim kendimi sevmem pek işe yaramıyor. Doyurmuyor yani beni. Sağlık meselesine gelince Onuda çok takmam. Annem zorla götürür doktora orda çıkar ne çıkarsa. bugünde annem kurcaladığı için öğrendik sorunu ve basit basit şeyler öyle büyük durum yok ama çok umrumda da değil zaten bu :)

• Anliyorum... Yine de tavsiye ederim... Moralin düzelsin diye kendine ask mektuplari yaz... Sana gecmis olsun ve kolay gelsin.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Dua et

0|0
    0|0
  • banada bir kurşun lazım kim döker banada söyle.

0|0
    0|0
    • Ben nerden bileyim ya sanki her ay döktürüyorum

• koca karılar döküyor.
      ben de istiyorum ama dökeni bulamadım hiç

• Komşulara söyle bulurlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah'a onun isimleri ile dua edin her ismin bir anlamı vardır mesela el - mücib dua edenlerin istediklerini veren demek. Kursun döktürme gibi pagan dininden kalma hurafeleri uygulamayın bu Allah'a a inanmayıp başka güçlerden yargım beklemektir

0|0
    0|0
    • İnanmamakla alakası yok

• Günah olduğuna emin misin pardon?

• Bu benim görüşüm değil ki islamiyette her şey Açıktır. Dua ettiğini yazmandan dolayı inançlı biri olduğunu gördüm müslüman olarak görevim bunu söylemektir. kurşun döktürmek islamiyet öncesi pagan kültüründen gecmiş bir gelenektir takdir senin tabi. Iyi günler

Yükleniyor...