Arkadaşlar tıklım tıklım otobüse bindim. geç kalıyordum artı binmek zorunda kaldım. bir adam da zorla en son bindi?

sinirlendim ama yapıcak bir şey yoktu. dibimde lanet gibi duruyordu. düşünün kıpırdayamıyorum. neyse sonra bilerek mi bilmeyerek mi bilmem bana yaslanıyordu. ilkin sorun çıkartmak istemedim. sonra ilerki durakta indi. başka bakımlı bir kadın bindi. o da bana yaslanıyordu bir şey diyemiyorum yer yok. ayıptır söylemesi ama arkamda onun şeyini hissediyordum :D çok garip oldum sonra bayağı vücudunu sırtımda hissettim.. gözlerimi kapattım ve o an koptum her şeyden. hala aklıma geliyor sizce ben neyim? bu durumu aklımdan çıkartamıyorum :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Yokluktan kim gelse yaslatmışsın yani kadında hoşuna gitmiş otobüste can sıkıntısındn birşey değilsin sana bir koca lazım hemde bu gece lazım özet bu

0|0
    0|0
  • fazla takılma eğlencene bak :) gençsin oalcak tabi

1|0
    0|0
  • Zorla bindiler yani

0|0
    0|0
  • kadının neyini hissediyodun ya

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin, cama yapışıp ayaklarım havada gittiğimi bilirim :) oluyo böyle şeyler

0|0
    0|0
  • kadinin seyini arkanda nasil hissettin? bacaklarni ayirip omzuna mi ciktida anladin

0|0
    0|0
    • abartma ne saçmalıyosun

• ulen sen ne sacmaliosun. erkek degil ki ereksiyon olsun hissedesin. bir kadinin cinsel organini nasil hissedebiliosun erkeklern gbi onlernde tasimiyorlar

• uf çok cahilsin tamam sus

• Sonra bir baktik otobus 500 kisi olmus

0|0
    0|0
  • Sacmalamanın daniskası demek kadını hissettin yani harbi harbi 😊😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...