Sizce türk kızları diğer kızlara oranla yüzde kaç daha şanslı? Neden?

Sizce türk kızları diğer kızlara oranla yüzde kaç daha şanslı? Neden?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• değiliz çünkü erkekler bir kadınla beraber olmayı ona sahiplenmek olarak görüyor, oysa ki diğer ülkelerin erkekleri için bu normal bir şey. bizim erkekler hayvan olduğu için sahiplenerek elde etmeye çalışıyorlar ve bu yüzden de olan kadınlara oluyor :D

felsefe yaptım. s

0|1
    0|0
    • azına yüzüne çalıştın :D ne felsefesi :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk Kadınları evlilik konusunda çok şanslıdır yurtdışında gözlemlerim şunu gösterdi ki kadın erkek arasındaki Eşitlik her anlamda var pozitif Ayrımcılık diye blr şey yok Türk kadın evlenince keyfi olarak çalışmayı bırakıyor buna rağmen istediği pek çok lüks tüketim ihtiyaçlarını eşi karşılamak hissediyor ( son model cep telefonu gibi ) Avrupa ülkelerinde de çalışmayan kadınlar mevcut ama Türk kadınlarında olduğu gibi ben bir şey üretmesemde eşim her şeyi almak zorunda gibi mantık yok

0|1
    0|0
    • Yurtdışında yaşamamış kişiler genelde Türkiye de kadınların hayatının daha zor olduğunu düşünüyor bir yaşayıp görseler sanıldığı gibi oralarda erkekler çamaşır asıp Bulaşık yıkamıyor kadın da erkek de eşit şartlarda çalışıyor ama kadınların yükü çok fazla ayrıca Ödemeler de ortak türkiyede yaşayan kadın arkaşşarım maaşlarını çoğunlukla kendilerine harcıyorlar yurtdışında ise çocukların eğitim okul masraflarından arta kalanı kendilerine harcıyorlar

• Bunlara rağmen türk erkeklerini bırakıp/beğenmeyip yabancı erkeklere bakan heveslenen kızlarımız var..

• Yabancılara karşı şans yüzde sıfır ama ahlak ve aile terbiyesi açısından yinede biz onlara bin basarız

0|0
    0|0
  • şansımız bence pek yok dıgerlerıne gore

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk kızlarına şans vermiyorum.

0|1
    0|0
  • %80 derim

0|1
    0|0