İnsanları sevmiyorum okuduğum bölüm bunu kaldırmıyor?

İnsanlarla çok iletişim kurmayı sevmiyorum aslında yalnız daha mutluyum ama asosyal de değilim kendi arkadaşlarıma karşı çok samimiyim ama sınıfın geri kalanının yüzüne bile bakmıyorum hiçbirini sevmiyorum.

Hemşirelik 3. sınıfım ve staj var hastalara karşı samimi olamıyorum o kadar donuğum ki elimde de değil içimden gelmiyor böyle oluncada yapmacık hissediyorum (ki öyleyim).

Bugün hemşireler de iş odaklı çalışıyorsunuz biraz hastalarla ilgilenin dedi çok üzüldüm haklıydı çünkü bende biliyorum ama elimde değil bana bir tavsiyeniz var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sevmiyor musun bölümünü

0|0
    0|0
    • Sevmiyorum :'(

• okuduğun bölümde ünide öğretmen olarak kalmaya çalışsan olmaz mı? en azından okula olursun dersini anlatır çıkarsın sağlık meslek liselerinde öğretmen olamıyorlar mı öyle bir şey duymuştum sanki

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevmesen de sevmeyi öğreniceksin hemşire olucam diyorsun birsürü insanla muhatap olucaksın. Hastalar ne sıkıntıyla ne acıyla gelicekler sana birazcık anlayışlı olman gerekir bence

0|0
    0|0
    • Biliyorum da içimden gelmiyor ki çok denedim yapıyorum yapıyorum da yapmacık bişey olup kendimden tiksiniyorum

• Olur mu dersin :(

• Olur niye olmasın. senin şuanki psikolojinle okulu bitirip alıştıktan sonraki psikolojin farklı olur canını sıkma bence

• Demek sende iğneyi hunharca batıran o zalım hmşrlerden olacan yandı millt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Keşke bunu daha önce dusunseydin tatlim
    Bende öyleyim cekemiyorum insanları

0|0
    0|0
    • Bazı şeyleri düşünsende mecbur kalıyorsun malesef hayat bu :(

Yükleniyor...