Insanlarin yaninda en cok eglenen sevilen bir kisiyim yalniz kalinca hic arkadasim yokmus gibi oluyo neden boyle?

Merabaa
disarda, okulda kisacasi insanlarin yaninda herzaman herkesi en cok gulduren, eglenen, mutlu gorunen hicbiseyi umursamayan ve insanlar tarafindan sevilen hep yanina gelinen birlikte takilmak istenen ve herkesle arasi cok iyi olan ben, yanlizken hic arkadasim yokmus gibi hissediyorum ve zaten tekken kimseyle konusmuyorum, eski arkadaslarimla bagim koptu kimse benle iletisime gecmiyo mesaj atan arayan yok bir iki kisi disinda kimse yok, cok yanlizim, milletin kalabalik takildigi arkadas gruplari varken benim kimsem yok yanliz hisseidyorum, neden boyle, ne yapmaliyim?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• olur arada oyle :) sen onlara mesaj at, dısarı tek basına cık, aktıvıtelere katıl. yenı arkadaslar edınırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende buna benzerim

0|0
    0|0
  • inanmıcaksın cidden bende öyleyim şu an ne hissettiğin çok ama çok iyi anlıyorum kesin ağlıyosundur yalnız kalınca eminim bende bir çözüm bulamadım kabulleniyorum artık

0|0
    0|0
    • Evet bazen en sacmasapan seye bianda agliyorum yani basima gelen veya kotu olan biseye degil gordugum biseye bianda agliyorum cok gereksizken veya bir animi hatirliyorum guluyorum hatirladikca gulerken bianda aglamaya basliyorum cok degisik geliyo ama cok yanlizim arkadaslarimin olmasini istiyorum eskisi gibi

• pesimist misin sen ya iç diyorum iç :D

• Hahahaha allahim

Yükleniyor...