Bana gerçekten çözüm bulabilecek varmı?

Arkadaşlar geçmişimde utangaç biriydim sosyal fobiye kadar gelmisti 7 ay felan öncesine kadar sonra kendimi değiştirmek için elimden geleni yaptım ve şimdi arkadaş çevrem felan geniş kızlarla toplu olunca konuşuyorum ama sevgili konusuna gelince onun yanındayken çok sessiz kalıyorum konuşacak birşey gelmiyor aklıma herşeyi söyleyemiyorum bugün ayrılmıştık sıkıcı bir ilişki olduğu için tekrar barıştık çözüm bulmazsam böyle devam edecek ne yapabilirim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bu sorun çoğu insanda var ama şöyle birşey yaparsan belki çare olur sana mesela onunla uzun zamandır berabermişin gibi düşün buluşuncada zaten istem dışı sarılıp konuşabilirsin ben öyle yapıyordum

0|0
    0|0
    • Zaten çok utangaç değilim şu an öyle elini tutmak hatta öpüşme felan sorun değil ama hergün birbirimizi gördüğümüz için çok sıkıcı oluyor konuşacak hiçbir şey kalmıyor ama mesela yanına içki içip gitsem o kafayla sınırsız konu bulabiliyorum ve eğlenceli oluyorum 😄

• ozaman içip git :D

Erkekler Ne Diyor 1

• madem normal ortamda rahatsin o zaman yanindakinin sevgilin oldugunu dusunme normal arkadas olarak dusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...