Tuhaf şeyleri araştırmayı seven var mı yoksa tek miyim :D?

Mesela ölümsüzlük, moroı, strıgoı, dhampir, vampir, büyücüler, sihir, büyü ve kurt adamları merak edip araştıranlar var mı yoksa yalnızmıyım ben ya :D Ben bunların hepsini çok detaylı ve kapsamlı araştırdım :D (Araştırdıysanız hangilerini araştırdınız) :D

Güncellemeler:
GÜNCELL

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sevseydin benide arastırırdın :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bide sunu arastir bir vampir bir zombiyi issirirsa ne olur ya da tam tersi bir zombi vampiri issirirsa :OOO

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Böyle saçma sapan şeyler yerine bilimsel gelişmeleri falan takip etsen hakkaten kendini geliştirmiş olursun.

0|0
    1|0
  • aynı beım gibisin ama ben senden 1 asama ondeyım galıba buzamana kadar bilim adamları nasıl ölmüş, kendi icatlarıyla vefat eden bilim adamları, illüminati toplulugu, vb bircok sey arastırmısımdır yani "YALNIZ DEĞİLSİN"

1|0
    0|0
    • Onların bazılarını bende araştırdım ama ne biliyim buraya sadece bu kadarını yazdım :D

• özelden bir yazarmısın bişe sorcam

• Peki :D

• Beyin kaslar gibi calistikcagelisen bir organdir. Umarim diger insanlara da örnek olur arastirmaci ruhun.

1|0
    0|0
  • Ben gerçek şeylerin üzerine araştırma yaptım CİNLER ve sonunda başıma bela aldım en ufak noktasına kadar biliyorum tanıdıklarımda var onlardan

1|0
    0|0
  • Tarihi araştırırım ya da karakterleri.

1|0
    0|0
  • Olumsuzluk bende bakindimda daha cok yapilabilir seylerden astral seyahat ve lucid dream meraki sardi bu siralar beni 😄😄

1|0
    0|0
    • lucid dream ı hiç araştırmamıştım saol :D

• Gizemli oldugu kadar akla yatkinda yani yapilan ve yapilabilen bir durum :) cokta mistik degil ama iyi bir deneyim :)

• :D :D

• Ben tuhaf şeyleri araştırırım

1|0
    0|0
  • sverm

1|0
    0|0
  • Bende severim acayip bir sekilde bu tur bilgiler hosuma gider :)

1|0
    0|0
  • Vampir akademisi :D

2|0
    0|0
  • Sen genel olarak Vampir-Kurt Adam-Büyücü (Vampir Günlükleri) çerçevesinde merakını geliştirmişsin.

1|0
    0|0
    • Farklı bir şey söylemedim bende

• Tuhaf şeyler değil bilindik şeyler artık o yüzden. Baya bir klişe.

• Klişe değil emin ol bunları bilmiyeen kişiiler var

• DMT yi araştırdın mı?

0|0
    1|0
  • bende bu dunyada gökyüzündeki yıldızlar kadar yanlız olduğumu sanıyordum ama değilmişim

1|0
    0|0
    • Evrenin genişleme hızının sürekli artığını ve teoride bir gün ışıktan bile hızlı genişlemesinin mümkün olacağını, bu yüzden ileride kendi galaksimiz dışında hiçbir galaksinin bize görünür olmamasının mümkün olacağını, bu yüzden evrende daha da izole hale geleceğimizi biliyor muydun?

• Bizim insanımıza evrim diyince yarısı kertenkele yarısı timsah canlı anlıyor, normaldir.

• @Ragnar_Lodbrok evet haklısın uzay filimlerindeki uzaylu tuhaf canlılar aslında yeryuzunde yaşayan mikrop ve organizmalar mış onların mılyonlarca kat büyütülmüş halleri

• bilimin bir gün sihir ve büyüyü alenen kullanacağına inanıyorum

1|0
    0|0
  • Bendensin panpa ;)

1|0
    0|0
  • Sihirbazlık bizden sorulur

1|0
    0|0
  • yok dünyada sadece sensin

1|0
    0|0
  • Sonucunda ne buldun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Saçma olan şeyleri araştırmayı sevmem tabi, zaman kaybı bence. İlgimi çeken şeyleri araştırırım.

1|1
    0|0
  • ben çok araştırmıştım bir ara. Şimdi esrarengiz olayları araştırıyorum. Çok güzel :D :D

1|1
    0|0
  • Vampir akademisi sevilmezmi

1|0
    0|0
  • Dediklerini cogusunu araştırdım yalnız degilsin

1|0
    0|0
  • Benim ki o kadar mistik değil ama asilzade kıyafetlerine bakarım arada :)

1|1
    0|0
  • dhampir, moroı, strıgoı, bunlar ne

1|1
    0|0
  • Arastırmıyorum

1|0
    0|0
  • Araştırmıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...