Kapat

Ak Parti ve Erdoğan neden sevilmiyor?

Ben kendimce nedenlerini söylücem. Bir ülke düşünün ki imf ye borcu yok. Bu ne demek biliyormusunuz? at arabasından ferrariye binmek gibi birşey. Bu adam bunu yaptı dıye sevilmiyor. Etrafınıza bakın hangi müslüman bir ülke bizim kadar güçlü ? Bu adam bunu yaptı diye sevilmiyor. Siz avrupalılar Türkiye ' ye bakıs acısını bilmiyor musunuz? Müslüman bir ülkenin kimse basarılı olmasını istemez. Hem geçmişde olanlardan dolayı hemde dini sebeplerden dolayı. ve RTE herşeye rağmen ben bu ülkeyi süpergüç yapıcam diyor.2023 de kendı madenlerımız işleticez ve pazarlıcaz bu nedemek. Avrupa bize bel bağlıcak. Ama siz akp yobaz bağnaz. Düşmüşünüz uçkurunuzun derdine bu kadar mı kör oldunuz. Chp gelsin mhp gelsin değişen birşey olmucak.2 partinin lideride vasıfsız. Az cok anlatıyorlar. Bize göstermek istedklerını gosterıyor Türkiye düşmanları , özgürlük elden gidicek , şeriat vs kıl tüğ. Görünmeyen yüzü Türkiyenin guclenmemesi. Umarım anlarsınız aç cok.

Değerli vaktinizden biraz ayırırsanız sevinirim.

Güncellemeler:
Koşun Avrupalılar müslüman kardeşlerim gelsin onlara özgür yaşam vadelim diyorlar : ) Avrupanın gezmesi , tozmasını , rhat yaşamını örnek alan gençliğimiz. Neden onlar gibi calısmıyor peki , kitap okumuyor. Herseyı devletten beklıyor. Herkes kendını devlete atma peşinde bu ne çelişki? İleri zekalı arkadaşlarım :)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• özelleltirme adı altında ülkeyi parsel parsel sattılar. O paralar nerden geliyor, o borçlar nasıl ödendi bir düşün istersen. Adamlar ülkeyi satıyor sen daha uyu
    madenlerde usulsüzlük oldui denetim sağlanmadı. Soma da bir çok can gitti. Kalmış madenden bahsediyorsun

ilk başa geçerken islamı kullandı. Sonra islam yetmedi al bir de osmanlı dedi.
    Adam ülkeyi böldü haberin yok. Sunni kürt alevi çerkez pörçük pörçük oldul. Herksin değil, ülkenin yarısının başbakanı cumhur başkanı oldu. Hani nerde tüm vatandaşlar

sen daha kalk iç sorununu halledeme, git dünya devi olcam de. Gülerler be sana

O kadar Suriyeli göçmen aldılar. Bunlar ne olcak ilerde. baş sene sonra suriyeliler de bir parti kurar hdp gib meclise girerler. Oldu mu 2023 yalan

Sonra bir fatih projesi dendi. Dünya kadar yatırım yapıldı. Hepsi çöpe gitti. Tabletler oyun için kullanıldı. Sen çocukların oyun ihtiyacını karşılamayıp onlara böyle tablet verirsen eğitim olmazdı, olmadı da. Noldu para çöp oldu

Hala o haber aklımdadır. Tayyip erdoğana soruyorlar "Nükleer santraller için ne gibi önlemler aldınız " diye. O ne dedi biliyor musun? "uçaklar da düşüyor, binmiyor muyuz dedi?" ne yani nükleer faciası olursa kabullenelim mi? önlem almayalım mı? Allah bizi korur mu? tevekkül etmek bu mu?

daha da yazmayacağım. Değerli vaktimin bu kadarı sana çok bile

3|3
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• simdi sana içimdeki tepkiyi kibarca söyliyim ;

akp , ülkede alkol ve sigara fiyatlarını arttırarak insanları düşünmeyen bir parti , birde üstüne en büyük vergi bunlardan alınıyor burdan bir düşünürsen mantıklı bir yol belirlersin..

akp , her il'e üniverste yaptık diye sevinirken , her ilden mezun olan üniverste ögrencilerinin işsiz kalacağını düşünmemiş galiba ki devlete memur atamaları skandal bu ülkede... üstüne insanlar boşuna üniverste okumuş oluyor anladınmı..

akp , bu parti değilmi , terör örgütüne silah bırakın cagrısı yapan , Türkiye Cumhuriyeti Devleti Bu akp yüzünden teröriste ağız açtı ve siz bunu unuttunuz galiba..

akp , bu ülkede akape demek = imam hatip liselerinin gururu demek , sadece imam hatiplileri düşünen ki görüyorsun bir sürü imam hatip liseleri var.. imam hatip liselerine yapılan yatırım bu ülkeye ne kazandırıcak? cok cok ilahiyatcı kazandırır., ama nedense bir meslek lisesinde ki adama daha iyi eğitim verdiği yok.. bu ülkenin mühendislere ihtiyacı var... ilahiyatçılara degil !

akp , hani ilahiyattan bahsettim ya hah işte bu 4 yıllık üni bitirenler ilahıyatcılar direk osmanlıca ögretmeni olarak atanabiliyor... ne kadar rezil sistem değilmi? edebiyat okuyan ve asıl osmanlıcayı konusanlar neden atanmıyor? ama gerçi ilahiyattan mezun olanlar daha cok müslüman olabilir asdasd

akp , eeee şimdi gelelim hukuga , sen görmüyormusun hukuk akp'nin elinde , nerde bagımsız yargı?

akp , akepe demek dini siyasete bulaştırmak demektir...

simdi daha cok yazarımda elim agrıdı
    eger bu söylediklerime aksi bir itirazın varsa yaz
    her türlü tartışırım
    eğer yanlış oldugum birşey varsa ona görede kibarca ve insan gibi yaz..

2|1
    1|0
    • Şu at gözlüklerini atmalısın önce. Daha düne kadar hastanelerde perişan oluyorduk. İlaç alamıyorduk. Herseyı duzgun demıyorm ama adımlarını atıyor. Düşmüşünz bir özgürlük kuruntusuna kim karısıyor kim ediyor size gerçtek anlamıyorum.

• sen alkolun sıgaranın derdındesn adamda eve ekmek gotureblmenın derdınde sence hangıne zam yapılmalı?

• beni ilgilendirirmi birilerinin evine ekmek götürebilmesi?
      sen üniverste mezunları işsiz kalınca onları evine alıp doyuruyormusun? bence hayır
      veya işsiz üni mezunlarını evlendirebilirmisin? hayır
      e sen devletsin bu insanlara neden iş imkanı sunmuyorsun...
      ama gerçi her ilde üniverste var değilmi pardon ya eğitim harika , gülerler böyle duruma..

bak mesela araplar , sen bu arapların geri gideceğini sanıyormusun? 8 milyar lira araplara harcandı bunlar kimin parası sence? tabi ki milletin parası..
      bunları bu ülkeye kim getirdi halkmı? erdoğanmı? eğer şehrinde araplar yoksa mersine şiddetle tavsiye ederim gelmeni..
      sen daha önce geçmişte ülkeye alınan kürtlerin hiç geri gittigini gördünmü?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürü kardeş 👏🏼👏🏼👏🏼👍🏼

1|1
    2|2
  • Süper 😄 böyle mantıklı bilinçli insanlar görmek güzel gerçekten
    Hedef 👉🏻2023

1|0
    2|1
    • Sevndm akıllı ınsanlarda varmıs burada :D

• Evet hele ki burada baya zor bulunuyo da var işte arada 😂

• Ah bu aktroller

1|1
    1|2
    • ülkemn saf insanlarndan birisin malesef

• ahah :D zoruna gitti mezhebı genısın

• :D ya yobazz desem yobazaa hakaret olur. Sizin gibi geri kafalılar yüzünden arabistana dönecek bu ülke göç edin o tarafa doğru. Olacağı bu zaten size pabuç bırakmayız. Yaşasın tam bağımsız Türkiye :) :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ülkemin milleti bukadar cahil olmasi beni üzüyor.

1. Bu ülkenin borcu sadece IMF'den olusmuyor. IMF kapandi ama bu ülkenin dis borcu AKP altinda 4 kat artti.

2. Ferriyi birak, Avrupada cöplükte bulunmayacak arabalar burada 10 Milyar.
    Avrupada adamlar Ayda 7 Milyar para kazaniyor, bunun 1000 Lirasi ile bizim 10.000TL arabadan daha iyi araba alabiliyorlar.

3. Hangi Müslüman ülke güclü ki? Zayiflar arasi biraz daha güclüyüz, Türkiye eskidende böyledi.

4. Biz Müslümaniz, ondan güclü olmamimizi istemiyorlar gibi sacmaliklari gecin. Bu Düsmanlik görüsü Müslümanlardan haric kimsede yok.

5. Bu ülkede Maden kazalarindan kac kisi ölüyor, kontrol yok birsey yok, kader deyip oluyor böyle seyler deyip kapatip geciyorlar konuyu. 2023 kaynaklar kullanilcakta ne olacak? Halk mi yararlanacak? Daha fazla yiyecekler.

Bukadar cahil omayin. Kan ile kazanilan bu topraklar, para karsiliginda savastigimiz kisilere satiliyor, siz daha uyuyun.

0|0
    0|0
  • Ağzın bal yesın ağzından yirim senı kanks

2|0
    1|1
  • Boş boş zaman kaybı olmuş sorun teşekkür ederim zaman kaybettirdiğin için :D :D

1|0
    1|1
    • tamam git smdı dunya adına profejelrıne devam et :D en ıyı 31 nasıl cekılır ^^

• biraz test çöz kitap oku boş boş sorular açmanın anlamı yok yalanlarınızla kendini kandırın :D :D

• At arabasindan ferrariye binmek cumlesinden sonrasini okumadim.

0|1
    0|0
  • erdoğan ve ak parti bopun elemanlarıdır amerikaya hizmetcilik yaptıklarından sevilmiyorlar

2|0
    1|1
    • ya amerika değilde biz onları kullanıyorsak ^^

• rusyayla adamlar senı ılk fırsatta boğmaya calısıyor. nasıl dost olcaksn onlarla.

• rusya bizi müttefik olarak görüyordu 1. dünya savaşından sonraki bolşevik ihtilalinden beri bizimle dost olmaya çalışıyorlar biz ise onları itiyoruz

Yükleniyor...